/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
RELACJA VIDEO

SCM POLSKA "DRZWI OTWARTE"

Drewno.pl

Autor: Kamil Jabłoński
Źródło: Drewno.pl
Data: 2020-03-11


W ostatnich dniach lutego do siedziby SCM Polska w Suchym Lesie przybyli goście zaproszeni na "Drzwi otwarte". Odwiedzający mogli zapoznać się z maszynami do obróbki drewna znajdującymi się w ofercie SCM. Zobaczyć można było  m.in. centrum obróbcze Morbidelli m100, pilarkę panelową Gabiani s, czy okleiniarki z serii Olimpic.

SCM POLSKA "DRZWI OTWARTE" LUTY 2020SCM POLSKA "DRZWI OTWARTE" LUTY 2020Fot. Drewno.pl

Morbidelli cx100

Nie zabrakło również kompaktowej wiertarki Morbidelli cx100 z możliwością cięcia piłą i frezowania pionowego. Wiertarka ta gwarantuje wysoką wydajność produkcyjną i nie wymaga interwencji operatora przy uzbrajaniu stołu roboczego.

Jedną z nowości zaprezentowanych podczas spotkania była wiertarka Startach cn v. Urządzenie to skierowane jest do firm poszukujących nieco prostszej konstrukcji. Dzięki 7 niezależnym wrzecionom pionowym, 4 wrzecionom poziomym oraz pile, wiertarka ta może produkować gotowe elementy mebli bez konieczności zmiany położenia wierteł.

Zobacz film z tego wydarzenia

Morbidelli n100

Z kolei klientom zainteresowanym technologią nestingu pokazana została obrabiarka Morbidelli n100. Jest to centrum obróbcze zajmujące niewiele miejsca, przez co może być ciekawym rozwiązaniem dla firm z ograniczoną ilością powierzchni produkcyjnej. Morbidelli n100 mimo stosunkowo niewielkich wymiarów zapewnia dokładność cięcia przy jednoczesnych dużych prędkościach posuwu. Dostępna jest również w wersji "cell" z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem.

Czytaj też: WŁOSKIE MASZYNY DO DREWNA CORAZ CHĘTNIEJ KUPOWANE W POLSCE

Pilarka Class px 350i

Kolejną nowością pokazaną w Suchym Lesie była pilarka hybrydowa Class px 350i. Jest to maszyna łącząca zalety pilarki panelowej i formatowej, która swoją premierę miała na targach LIGNA w 2019 roku. Operator pracując przy tej pilarce manewruje rozcinanym materiałem. Ma do dyspozycji ruchomy wózek, podobnie jak w pile formatowej oraz możliwość cięcia pod kątem do 46*. Urządzenie posiada możliwość programowania. Pilarka Class px 350i polecana jest średniej wielkości zakładom stolarskim zajmującym się usługową produkcją mebli. 

Okleiniarki

Czytaj też: WŁOSKIE OKLEINIARKI PRZEMYSŁOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wśród prezentowanych maszyn były również okleiniarki z serii Olimpic k 360 oraz k 560, Stefani kd oraz me 40 i k100 evo, dla których SCM wspólnie z Santander Leasing przygotował specjalną ofertę finansowana.

Podczas Drzwi otwartych nie zabrakło również mniejszych maszyn niezbędnych w zakładach stolarskich oraz prezentacji firm współpracujących z SCM

Zobacz jakie maszyny do drewna można było zobaczyć podczas tego wydarzenia.

Czytaj też: SCM - DNI OTWARTE POD HASŁEM SMART & HUMAN FACTORY

Czytaj też: SCM: AUTHO-REWOLUCJI CIĄG DALSZY

Czytaj też: SCM GROUP DRZWI OTWARTE 2019

Czytaj też: SCM NA TARGACH DREMA 2019 W POZNANIU

SCM GROUP na naszym kanale na YouTube


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz