/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

[+] Drewno na budowie

[+] Drewno wyposażenie domu

[+] Drewno ogrodowe

[+] Drewno wokół nas

[+] Chemia do drewna

[+] Materiały opałowe i uboczne

[+] Opakowania

[+] Drewno i półfabrykaty

[+] Akcesoria do produkcji mebli

[+] Maszyny i urządzenia do obróbki drewna

[+] Narzędzia tnące i wyposażenie pomocnicze

[+] Automatyka, informatyka

[+] Usługi związane z przerobem drewna

[+] BHP

[+] Biznes

Firma

Ing. Holzbau Schnoor

Kraj:Niemcy
Województwo:
Powiat:
Miejscowość:Burg
Ulica:Tuchmacherweg 1
Kod pocztowy:39288
Osoba do kontaktu:Patrick Pieta
Telefon:790539887
790539887
Telefon komórkowy:790539887
Strona WWW:www.schnoor.pl
E-mail:
BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE
Produkujemy i dostarczamy na miejsce budowy gotowe
konstrukcje i pojedyncze elementy, jak ściany, mansardy, dachy czterospadowe, wiązary typu „Studiobinder” na stropy betonowe, z belkami stropowymi, dymniki, ściany szczytowe i konstrukcje specjalne.

BUDOWA HAL
Oferujemy hale „pod klucz” do zastosowań gospodarczych: dla przemysłu, rzemiosła, jako hale produkcyjne lub magazynowe, również hale sportowe. Dzięki lekkiej konstrukcji hale te mogą być osadzone na tańszym fundamencie pasowym. Zapewniamy również wymiarowanie fundamentów i projektowanie kotew. Do konstrukcji mogą być bezproblemowo zamocowane wykładziny ścian wewnętrznych i zewnętrznych.

BUDOWNICTWO DROGOWE / MOSTOWE
Konstruowane i wytwarzane przez nas dźwigary są praktyczną alternatywą do zwykle stosowanych materiało- i czasochłonnych szalunków. Sprawdzają się szczególnie przy nadbudowach mostów. Na placu budowy pozostaje tylko ustawić prefabrykowane elementy szalunków w odpowiedniej pozycji i z
Firma ING.-HOLZBAU SCHNOOR GMBH działa na rynku jako przedsiębiorstwo rodzinne od roku 1958. W dwóch zakładach (w miejscowości Burg w Saksonii-Anhalt oraz w Husum / Schleswig-Holstein), na łącznej powierzchni 115.000 m2, produkujemy przy zastosowaniu nowoczesnych technologii konstrukcje dachowe, szalunki do betonu, konstrukcje hal, ramy drewniane, płyty i inne wyroby z drewna. Stosując nowoczesną technikę zachowaliśmy jednocześnie odniesienia do sprawdzonych tradycji zakładu ciesielskiego. Produkujemy zaawansowane konstrukcje w systemie „pod klucz“ i dostarczamy je na miejsce budowy, tak, aby mogły tam zostać bezproblemowo zamontowane. Więcej informacji o firmie i produktach znajdą Państwo na stronie internetowej www.schnoor.pl.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA