/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

[+] Drewno na budowie

[+] Drewno wyposażenie domu

[+] Drewno ogrodowe

[+] Drewno wokół nas

[+] Chemia do drewna

[+] Materiały opałowe i uboczne

[+] Opakowania

[+] Drewno i półfabrykaty

[+] Akcesoria do produkcji mebli

[+] Maszyny i urządzenia do obróbki drewna

[+] Narzędzia tnące i wyposażenie pomocnicze

[+] Automatyka, informatyka

[+] Usługi związane z przerobem drewna

[+] BHP

[+] Biznes

Firma

P.H.U. "A&M Exp."

Kraj:Polska
Województwo:podlaskie
Powiat:Białystok
Miejscowość:Białystok
Ulica:Broniewskiego 4
Kod pocztowy:15-792
Osoba do kontaktu:Maksim Krayushkin
Telefon:+48787909413
+375336359490
Telefon komórkowy:+375296312454
Strona WWW:http://www.amexp.oferteo.pl
E-mail:
Witam! Nasza firma P.H.U. "A&M Exp." jest pierwszym bezpośrednim importerem opałowych pellet z drewna. Pellety są wydajnymi i ekologicznymi produktami dla środowiska, wykorzystywane sa w przemysłowej i domowej produkci i praktycznie nie maja szkodliwych odpadów do atmosfery. Zapraszamy do współpracy w zakresie dostaw opałowych pellet z drewna. Jestesmy gotowi dostarczać od 100 ton pellet i więcej miesięcznie w ramach długoterminowej umowy. Będziemy szczęśliwi, aby pomóc Panstwu! Pozdrawiam!
Witam! Nasza firma P.H.U. "A&M Exp." jest pierwszym bezpośrednim importerem opałowych pellet z drewna. Pellety są wydajnymi i ekologicznymi produktami dla środowiska, wykorzystywane sa w przemysłowej i domowej produkci i praktycznie nie maja szkodliwych odpadów do atmosfery.

Naszymi partnerami są największe przedsiębiorstwa przemysłowe z Republiki Białoruś i Federacji Rosyjskiej, ktore używaja w produkcji pellet najnowszych technologii, które gwarantuja wysoką jakość produktów i rozsądna cene. Oferujemy pellet o wysokiej wartości opałowej, wykonany z suchej trociny drzew bez korzystania z dodatkowych klejów, składających się w 70% z trocin iglastych i 30% z trocin liściastych.

Kontrola jakości pellet odbywa się na wszystkich etapach produkcji, począwszy od dostawy surowców do magazynowania wyrobów gotowych pelletek. Każda partia jest obowiązkowo badana laboratoryjne, ma certyfikacje i posiada wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające zgodność z wymaganiami technicznymi.

Jezeli Pa

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA