/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

[+] Drewno na budowie

[+] Drewno wyposażenie domu

[+] Drewno ogrodowe

[+] Drewno wokół nas

[+] Chemia do drewna

[+] Materiały opałowe i uboczne

[+] Opakowania

[+] Drewno i półfabrykaty

[+] Akcesoria do produkcji mebli

[+] Maszyny i urządzenia do obróbki drewna

[+] Narzędzia tnące i wyposażenie pomocnicze

[+] Automatyka, informatyka

[+] Usługi związane z przerobem drewna

[+] BHP

[+] Biznes

Firma

Maszdrew Sp. j.

Kraj:Polska
Województwo:mazowieckie
Powiat:Warszawa
Miejscowość:Warszawa
Ulica:Korotyńskiego 23
Kod pocztowy:02-123
Osoba do kontaktu:Edward Błaszczak
Telefon:22 658 43 18
Faks:22 658 43 18
Telefon komórkowy:513 760 609
Strona WWW:maszdrew-obrabiarki.pl
E-mail:
W naszej ofercie znajdą Państwo w cenach fabrycznych pilarki formatowe, gospodarcze, frezarki dolne i górne, wiertarki wielowrzecionowe, strugarki, grubościówki, okleiniarki, odciągi trocin, a także piły, frezy nasadowe i trzpieniowe, wiertła, noże strugarskie, ściski stolarskie, wilgotnościomierze, węże ssawne, worki odciągowe, krążki i taśmy ścierne. W naszej ofercie posiadamy również narzędzia ręczne ; frezarki, oklejarki, lamelownice, wiertarki ręczne i stołowe, szlifierki itp.
Realizujemy nietypowe zamówienia na worki odciągowe i noże stolarskie, świadczymy usługi w zakresie ostrzenia pił. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą i fachową poradą w doborze optymalnych rozwiązań dla klienta. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie i odwiedzin naszego sklepu.
Maszdrew Spółka Jawna jest największym w regionie mazowieckim profesjonalnym sklepem oferującym maszyny, narzędzia i akcesoria do obróbki drewna. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem największych renomowanych polskich producentów obrabiarek i narzędzi, takich jak: Rema, Jaroma, Gomad, Goma, Bez, Safo, Pemal, Kogi, Techfa, Tanel, Faba. Prowadzimy również sprzedaż maszyn producentów zagranicznych. np. Brandt, Metabo, Virutex, Proma, Jet.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA