/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

[+] Drewno na budowie

[+] Drewno wyposażenie domu

[+] Drewno ogrodowe

[+] Drewno wokół nas

[+] Chemia do drewna

[+] Materiały opałowe i uboczne

[+] Opakowania

[+] Drewno i półfabrykaty

[+] Akcesoria do produkcji mebli

[+] Maszyny i urządzenia do obróbki drewna

[+] Narzędzia tnące i wyposażenie pomocnicze

[+] Automatyka, informatyka

[+] Usługi związane z przerobem drewna

[+] BHP

[+] Biznes

Firma

PPHU WARSZMET A. Warsza s.k. ZPCh

Kraj:Polska
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Elbląg
Ulica:Niska 2/3
Kod pocztowy:82-300
Osoba do kontaktu:Krzysztof Kalka
Telefon:0552348833
Faks:0552350190
Telefon komórkowy:0501573943
Strona WWW:www.warszmet.com
E-mail:
Narzędzia z ostrzami lutowanymi do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych - frezy tarczowe i trzpieniowe HW i HS, do frezarek tradycyjnych i CNC. Zestawy frezów HW i HS do boazerii, desek podłogowych, parkietów, okien i drzwi. Frezy do złącz klinowych oraz inne kształtowe - dowolne kształty wg rysunków lub dosłanych wycinków elementów w wykonaniu z ostrzami z węglika spiekanego HW lub stali szybkotnącej HS. Frezy trzpieniowe czołowe do ozdobnych frezowań na płaskich powierzchniach. Wiertła puszkowe HW i wiertła do wiertarek oscylacyjnych HS. Frezy trzpieniowe spiralne monolityczne HW. Ostrzenie narzędzi DIA. Noże do toczenia drewna - profilowe styczne oraz do kopiarek - różne formy. Dłuta do dłutarek oscylacyjnych HS do wykonywania rowków w elementach mebli i stolarki budowlanej. Noże profilowe do głowic strugarskich. Narzędzia mocujące - dociski dźwigniowe.
Firma działa na rynku od 1993 r.
Produkujemy i regenerujemy narzędzia do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych – frezy tarczowe i trzpieniowe, wiertła i głowice wieloostrzowe z ostrzami lutowanymi z węglika spiekanego i stali szybkotnącej.
Produkujemy narzędzia z litej stali – noże do toczenia drewna, wiertła do wiertarek oscylacyjnych, frezy jednoostrzowe, dłuta oscylacyjne. Dociski dźwigniowe i okucia dla meblarstwa, noże profilowe do głowic strugarskich.
Oferujemy usługi – ostrzenie wszelkich narzędzi HW i HS; ostrzenie narzędzi HW i HS z ostrzami o linii śrubowej; ostrzenie narzędzi diamentowych PKD.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA