/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

[+] Drewno na budowie

[+] Drewno wyposażenie domu

[+] Drewno ogrodowe

[+] Drewno wokół nas

[+] Chemia do drewna

[+] Materiały opałowe i uboczne

[+] Opakowania

[+] Drewno i półfabrykaty

[+] Akcesoria do produkcji mebli

[+] Maszyny i urządzenia do obróbki drewna

[+] Narzędzia tnące i wyposażenie pomocnicze

[+] Automatyka, informatyka

[+] Usługi związane z przerobem drewna

[+] BHP

[+] Biznes

Firma

P.P.H.U. LIGNUM Przemysław Kretowicz

Kraj:Polska
Województwo:lubuskie
Powiat:gorzowski
Miejscowość:Kłodawa
Ulica:ul.Gorzowska 8
Kod pocztowy:66-415
Osoba do kontaktu:Przemysław Kretowicz
Telefon:(0-95) 7252 105
(0-95) 7252 104
Faks:(0-95) 7252 103
Telefon komórkowy:602 622 599
Strona WWW:www.lignum-maszyny.eu
E-mail:
FIRMA LIGNUM Z GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO posiada doświadczenie w produkcji maszyn i urządzeń, które charakteryzują się wysokimi parametrami jakościowymi, nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i są w pełni konkurencyjne w dążeniu do jak najlepszego zaspokojenia potrzeb użytkowników.

Nasze produkty podzielić można na następujące grupy:

* Maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego – stosowane w procesach technologicznych przemysłu meblarskiego, w liniach oklejania, lakierowania oraz w transporcie międzyoperacyjnym.
* Maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego – przeznaczone dla producentów stolarki budowlanej okienno-drzwiowej wysokiej jakości z maksymalnym wykorzystaniem surowca, jakim jest drewno.
* Transport technologiczny – urządzenia stosowane w mechanizacji prac transportowych oraz automatyzacji operacji załadowczo-rozładunkowych w liniach produkcyjnych.
* Cylindry hydrauliczne – stosowane w maszynach dla przemysłu budowlanego, rolniczego, samochodowe
Firma Lignum od wielu lat świadczy usługi dostarczając swoim klientom bogatą ofertę maszyn nowych i używanych, świadcząc usługi przy zakupie maszyn, technologii drewna oraz materiałów używanych do produkcji, jak również doradztwa zakupu i wdrażania technologii do produkcji.

Firma Lignum jest jednym z wiodących, na rynku polskim, dostawców wyposażenia dla zakładów produkcyjnych, działających w branży drzewnej i meblarskiej.

Głównym przedmiotem działalności firmy LIGNUM jest dostarczanie maszyn i urządzeń, części zamiennych, narzędzi do obróbki drewna. Ponadto Lignum podejmuje się różnych zadań dostarczenia nawet najbardziej wymyślnych maszyn i urządzeń dla przemysłu drzewnego.

Poza sprzedażą, Lignum zajmuje się również pełną obsługą serwisową wszystkich dostarczanych przez siebie urządzeń - od instalowania i uruchamiania maszyn oraz szkolenia obsługi, po świadczenie usług w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA