DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany

Czy my żyjemy w normalnym kraju? [1]

Bareja lepiej by tego nie wymyslił

piotr [11]Odpowiedz na ten komentarz2020-05-29 11:28:27

Zgłoś nadużycie

To jest norma

by nie wymyślił bo to tragedia nie komedia

rj [58]Odpowiedz na ten komentarz2020-05-29 14:04:08

Zgłoś nadużycie

LP w roli ustawodawcy

"Lasy Państwowe nie będą przyjmować wniosków o umorzenie należności z tytułu kar, rekompensat i odsetek do czasu wydania stosownej decyzji przez Komisję Europejską. Jak poinformowano, wnioski złożone przed dniem wydania takiej decyzji lub na formularzach innych niż przedstawione przez PGL LP nie będą rozpatrywane"
A na podstawie którego punktu w ustawie LP ustanawiają jedynie obowiązujący formularz?

Andrzej [21]Odpowiedz na ten komentarz2020-05-29 17:34:50

Zgłoś nadużycie

Głusujecie na tych samych

, a oczekujecie zmian , niewiarygodne !!???
Czas się rozejrzeć panie i panowie !

Producent palet [6]Odpowiedz na ten komentarz2020-05-30 12:15:35

Zgłoś nadużycie

to trzeba składać czy nie

Jest ten druk do składania o umorzenie kar umownych czy jeszcze jest nie zatwierdzony
chcę odstąpić od części zakupionego drewna jak to wygląda bo nie wiem co mam robić ??????

producent [3]Odpowiedz na ten komentarz2020-05-31 10:37:49

Zgłoś nadużycie

we wtorek wieczorem wysłałem

zwykłe pismo o rezygnacji, w środę rano telefon z nadleśnictw że będzie wzór i trzeba według niego wysłać, myślę ok niech będzie. Środa wieczór siedzę i pisze i wysyłam. w piatek rano telefon że wzór dostępny na portalu jeszcze nie jest ważny i to pierwsze pismo jest aktualne. także wysyłać panowie normalne pismo że rezygnujesz z odbioru surowca, podać z jakiej umowy i jaka masa i tyle, warunek jest jeden żeby wysłać do 31 maja,

tartaczek [164]Odpowiedz na ten komentarz2020-05-31 11:26:20

Zgłoś nadużycie

kuźwa nooo... [1]

ludziska o co chodzi ?, jakieś dziwne bicie piany.... podobnie na grupach FB... Nic prostszego... w komunikacie jasno i wyraźnie napisano: rezygnacja z masy do zgłoszenia (nic tam nie ma o jakimś specjalnym druku). Specjalny druk (napisano jak włół: "projekt") dotyczy wniosku o nienaliczaniu kary za nieodebrane drewno. Czyżby sraczka odebrała nornalme myślenie?

kolec [3]Odpowiedz na ten komentarz2020-05-31 11:40:02

Zgłoś nadużycie

aaa jeszcze wyjaśnię

najpierw trzeba zrezygnować z masy a później pisać wniosek o nienaliczaniu kar. Dodam że nie jestem pracownikiem LP żeby nie było.

kolec [3]Odpowiedz na ten komentarz2020-05-31 11:45:20

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz