/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

[+] Drewno na budowie

[+] Drewno wyposażenie domu

[+] Drewno ogrodowe

[+] Drewno wokół nas

[+] Chemia do drewna

[+] Materiały opałowe i uboczne

[+] Opakowania

[+] Drewno i półfabrykaty

[+] Akcesoria do produkcji mebli

[+] Maszyny i urządzenia do obróbki drewna

[+] Narzędzia tnące i wyposażenie pomocnicze

[+] Automatyka, informatyka

[+] Usługi związane z przerobem drewna

[+] BHP

[+] Biznes

Firma

AM MAX Sp. z o.o.

Kraj:Polska
Województwo:zachodniopomorskie
Powiat:Szczecin
Miejscowość:Szczecin
Ulica:Królowej Korony Polskiej 25
Kod pocztowy:70-486
Osoba do kontaktu:Maksym Kychaliuk
Telefon:+48720821207
Telefon komórkowy:+48720821207
Strona WWW:dryinfrared.com
E-mail:
"Specjalisci naszej firmy opracowują optymalne opcje do zastosowania w określonych warunkach i uwzględniają wymagania producentów danego produktu. Każda instalacja do suszenia (suszarka na podczerwień, szafa konwekcyjna, wysokotemperaturowa piec, linia do suszenia, przenośnik taśmowy) produkuje się z wykorzystaniem własnych unikalnych technologii. To jest sprzęt z optymalną ilość promienników podczerwieni, które zapewniają idealne warunki do łagodnej i w tym samym czasie wysokowydajnej obróbki produktów, z której należy usunąć wilgoć do dalszego długotrwałego przechowywania.
Firma “Infrared” oferuje swoim klientom sprzęt do suszenia w szerokim asortymencie, z różną wydajnością. To wyróżnia się harmonijnym połączeniem ceny do jakości i jest doskonałym partnerem dla producentów, którzy dążą do osiągnięcia wysokiej jakości produktów, optymalizując koszty.
Dzięki wdrożeniu innowacyjnych technologii firma “Infrared” może pozwolić sobie szereg rozwiązań kompromisowych w odniesieniu do takich czynników, jak,
Firma “Infrared” z 2000 roku przedstawiona na rynku rosyjskim i ukraińskim, i cały ten czas sprawami potwierdzamy nasze reputację istotnego i skutecznego producenta, którego technologie są w pełni zgodne z wymaganiami i życzeniami naszych klientów. Nasi klienci to przedsiębiorstwa na całym świecie, których specjalizacją jest na suszenie podczerwień różnego rodzaju produktów (zarówno produktów spożywczych i wielu produktów przemysłowych)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz