/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

[+] Drewno na budowie

[+] Drewno wyposażenie domu

[+] Drewno ogrodowe

[+] Drewno wokół nas

[+] Chemia do drewna

[+] Materiały opałowe i uboczne

[+] Opakowania

[+] Drewno i półfabrykaty

[+] Akcesoria do produkcji mebli

[+] Maszyny i urządzenia do obróbki drewna

[+] Narzędzia tnące i wyposażenie pomocnicze

[+] Automatyka, informatyka

[+] Usługi związane z przerobem drewna

[+] BHP

[+] Biznes

Firma

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Kraj:Polska
Województwo:śląskie
Powiat:Żory
Miejscowość:Żory
Ulica:Boczna 8
Kod pocztowy:44-240
Osoba do kontaktu:
Telefon:327242575
Telefon komórkowy:668015057
Strona WWW:www.arp.slask.pl
E-mail:
Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją kompleksowych linii technologicznych przeznaczonych do innowacyjnego (niskotemperaturowego – energooszczędnego) suszenia roślino-pochodnych surowców takich jak: słoma, trociny, zrębki drewniane, wierzba energetyczna oraz odpadów poprodukcyjnych z przemysłu przetwórstwa owocowo-warzywnego, tj. wytłoki, osady i inne.

Dostarczamy również kompletne urządzenia do wytwarzania ekologicznych biopaliw stałych.
Jesteśmy w stanie indywidualnie zaprojektować linię do (zagospodarowania-odzysku) różnych odpadów poprodukcyjnych wraz z transportem, magazynowaniem, rozdrabnianiem, suszeniem i brykietowaniem odpadów.

Posiadamy własne biuro konstrukcyjne oraz kreatywny zespół wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Wysoką jakość wytwarzania urządzeń zapewnia nam zastosowanie wyspecjalizowanych i zaawansowanych technologicznie maszyn CNC.
Nasze projekty powstają w oparciu o ciągle udoskonalaną technologię. Zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy pokazową linię technologiczną na terenie Żorskiego Parku Przemysłowego (woj. śląskie). Bogate doświadczenie Agencji w dziedzinie suszenia biomasy pozwala na elastyczną rozbudowę wytworzonych przez nas instalacji, zwiększenie ich wydajności oraz dopasowanie do konkretnych wymagań odbiorcy.

Zajmujemy się także sprzedażą brykietu oraz pelletu. Ofertę naszą adresujemy zarówno do odbiorców hurtowych, jak i klientów indywidualnych, którzy w trosce o naturę i środowisko chcą korzystać z ekologicznego źródła ciepła.

Jako Agencja świadczymy także usługi konsultingowe i doradcze w zakresie pozyskiwania finansowania. W sposób kompleksowy przygotowujemy wnioski oraz dokumentację aplikacyjną. Chętnie, w profesjonalny sposób, pomożemy pozyskać środki na cele inwestycyjne.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA