/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

[+] Drewno na budowie

[+] Drewno wyposażenie domu

[+] Drewno ogrodowe

[+] Drewno wokół nas

[+] Chemia do drewna

[+] Materiały opałowe i uboczne

[+] Opakowania

[+] Drewno i półfabrykaty

[+] Akcesoria do produkcji mebli

[+] Maszyny i urządzenia do obróbki drewna

[+] Narzędzia tnące i wyposażenie pomocnicze

[+] Automatyka, informatyka

[+] Usługi związane z przerobem drewna

[+] BHP

[+] Biznes

Firma

AGCO Sp. z o.o.

Kraj:Polska
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Paczkowo
Ulica:Poznańska 5
Kod pocztowy:62-021
Osoba do kontaktu:
Telefon:61 662 90 50
Telefon komórkowy:
Strona WWW:http://www.valtra.pl/
E-mail:
Lasy stanowią 72% powierzchni Finlandii. To dlatego Valtra buduje najlepsze ciągniki leśne na świecie. Praca leśna ciągnikiem wymaga wiele od kierowcy i maszyny. W krajach skandynawskich większość prac leśnych wykonywana jest w zimie. Krótkie dni i gruba pokrywa śnieżna powodują, że praca jest szczególnie ciężka, ale trzeba wykonać ją bez względu na warunki pogodowe.

Dlaczego masz pozostawać przy traktorze leśnym zaprojektowanym do przeciętnych potrzeb przeciętnego operatora maszyn? Jeśli prowadzą u Ciebie eksperci, ich sprzęt powinien dorównywać ich zdolnościom. W Valtra podstawę stanowi przekonanie, że potrzebujesz maszyn, które spełnią twoje potrzeby.

Po więcej informacji dotyczących ciągników leśnych zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do najbliższego dealera Valtra!
AGCO jest globalnym liderem skupionym na projektowaniu, produkcji i dystrybucji maszyn rolniczych. W skład oferowanych przez korporację AGCO produktów wchodzą m.in. ciągniki rolnicze, kombajny, maszyny do zbioru zielonek i siana, opryskiwacze, maszyny i narzędzia uprawowe, części zamienne i wiele innych. Są one sprzedawane na świecie pod różnymi markami - Challenger ®, Fendt ®, GSI®, Massey Ferguson® i Valtra® i rozprowadzane przez ponad 3900 niezależnych dealerów i dystrybutorów w ponad 140 krajach.

W Polsce firma AGCO Sp. z o.o. oferuje ciągniki kołowe Valtra o mocy od 50 do 400 KM oraz opryskiwacze samojezdne i ciągniki gąsienicowe marki Challenger o mocy od 384 do 646 KM.

Pod fińską marką Valtra produkowane są ciągniki dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie najwyższą jakość oraz niezawodność połączone z niskimi kosztami eksploatacji. Ciągniki Valtra zdają egzamin podczas prac polowych, jak również w transporcie, przy współpracy z ładowaczem czołowym, a także w lesie.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA