DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Wybory 2020

Wybory 2020 [2]

Witam!
Nie chciałbym być odebrany jako osoba, która popiera jedna bądź drugą stronę w wyborach. Chciałbym aby wybrzmiał jeden z postulatów.
Na tym forum bardzo często piszecie "wina tego rządu" jaki on jest zły itp.
Oczywiście zwiększenie VAT na opał jest sporym ciosem dla części drzewiarzy. Ale postulat Pana Rafała Trzaskowskiego z PO (jeśli byłby w stanie go wprowadzić) mógłby być zabójczy dla branży, ponieważ jego postulat brzmi: "zmniejszenie wycinki drzew z lasów państwowych o 30 %"
Zapraszam do MERYTORYCZNEJ I KULKURALNEJ dyskusji bez wyzwisk i obelg :)

Tomasz J. [17]Odpowiedz na ten wątek2020-07-08 20:02:23

Zgłoś nadużycie

Dzisiaj Andrzej Duda podpisał "Porozumienie programowe" z leśną ...

Solidarnością. Prezydent do Lasów Państwowych ma mniej więcej tyle, co pójść na propagandowy spacer i podpisać przesłaną z parlamentu ustawę - więc nie za duże. I jak w tym kontekście odebrać do niczego nie prowadzącą deklarację Trzaskowskiego o zmniejszeniu wycinki, wobec nowelizacji ustawy OZE pozwalającej spalać praktycznie dowolny surowiec drzewny, którą podpisze za dwa czy trzy tygodnie Duda?

Michał [137]Odpowiedz na ten wątek2020-07-08 23:36:13

Zgłoś nadużycie

myślę, że tę wypowiedź tak jak i wiele innych trzeba bardzo mocno ...

filtrować
nie wiem czy padły słowa o konkretnym harmonogramie kiedy miało by to nastąpić
w mojej opinii miało to trafić do pewnej grupy osób i tak najpewniej będzie, równie dobrze można było by mówić na wiecach wyborczych " zmniejszymy przemoc domową " etc
Nic prezydentowi do gospodarki LP ale jeśli ma pochwycić kilka osób to czemu nie
Jeśli chodzi o pierwszą część tematu to chcę powiedzieć, że ogromnym błędem jest wraz ze zmianą rządzących wymiana min dyrektorów RDLP czy DGLP. Jest to uciążliwe dla nas , rodzi pewne obawy oraz przede wszystkim niepewność ( przypomnę tego roczne procedowania zakupów drewna )
reasumując, długo można by było rozwodzić się nad tym, ale niestety zbyt mało czasu , bo rano trzeba wstawać i "walczyć" ...

BM [19]Odpowiedz na ten wątek2020-07-09 21:42:02

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz