DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Suszarnia do drewna

Suszarnia do drewna [3]

Witam proszę o opinie na temat suszarni oraz sterowania AMS, LE.KO, VENTECH

mmmmm [1]Odpowiedz na ten wątek2019-02-27 14:09:24

Zgłoś nadużycie

Luk.

AMS-U osobiście nie polecam mam sterowanie i nie jest dopracowane tak jak ma być.

luk [27]Odpowiedz na ten wątek2019-03-02 19:37:55

Zgłoś nadużycie

program

Polecam LEKO uzytkujemy obecnie i jak narazie zadnych problemow , a jezsli nawet mamy jakies pytania to Pan Leszek odbiera telefon i stara sie odpowiedziec lub jezeli nie ma czasu odzwania w pozniejszym terminie , w przeciwienstwie do konkurencji to jest masakra , patrza aby sprzedac a potem chlopie sam sie martw co dalej zrobic ,
jestem zadowolony z LEKO ale decyzja nalezy do ciebie pozdrawiam

Mariusz [24]Odpowiedz na ten wątek2019-03-06 01:32:57

Zgłoś nadużycie

SUSZARNIA

Mamy suszarnie z ekopolu na sterowaniu AMS. Sterowanie AMS proste raz ustawione z kilkoma pozniejszymi poprawkami ktore sam wprowadzilem, kilka lat pracuje bezawaryjnie. Do suszenia sosny nic wiecej nie potrzeba. Kontakt telefoniczny z serwisem 24h specjalny nr telefonu byl dostepny. Do suszarni ekopolu mam pewne zastrzezenia ale to bylo jakies 6 lat temu, byc moze cos sie zmienilo. Nie ma idealnego producenta jeden bedzie mial wieksze problemy inny mniejesze. Jedyne rozwiazanie to podpisac odpowiednia umowa, wiec jesli ktos cos obiecuje to nie na gebe tylko dopisac to do umowy, bo przed wplata zaliczki mozna wszystko obiecac a pozniej roznie bywa jak to w zyciu :)

JAREK [7]Odpowiedz na ten wątek2019-03-07 06:49:08

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz