DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Nakładanie kleju

Nakładanie kleju [5]

Witam
Pytanie, jak sobie radzicie z nakładaniem kleju poliuretanowego? Czasami kleję belki o długości do 9 mb i szerokości do 35 cm. Ma ktoś w tym zakresie doświadczenie? Proszę o radę.

Poldek [5]Odpowiedz na ten wątek2014-11-21 15:16:15

Zgłoś nadużycie

klej poliuratan

pewnie chodzi o to, że zanim skończysz smarować na końcu to początek smarowania już puchnie? Przy klejeniu tym klejem i średniej produkcji w grę raczej wchodzi smarowanie ręczne szpachelką najlepiej specjalną do tego kleju , gdzie klej można wyczyścic. co do samego kleju to nalezałoby używac kleju o wydłużonym czasie otwartym.Raczej każdy producent ma w swojej ofercie kilka rodzajów czasów

robert [11]Odpowiedz na ten wątek2014-11-21 22:47:32

Zgłoś nadużycie

klej poliuretan

Dzięki. Tak właśnie na dziś robię a używam Killto Kestopur 130. Znasz z praktyki lepszy klej może?. Miałem nadzieję, że jednak jest lepszy i sprawniejszy system.
Pozdrawiam

Poldek [5]Odpowiedz na ten wątek2014-11-22 09:24:37

Zgłoś nadużycie

klej pur

uzywam chemolan czas otwarty 60 min czas prasowania 300 mm ,klej poliuretanowy przy malej produkcji tylko do nakładania recznego rakla polecam ogrzanie pojemnika w ciepłej wodzie jest rzadki i lepiej sie rozprowadza, mechaniczne nakładarki sa kosztowne w zakupie i utrzymaniu.

ersste [49]Odpowiedz na ten wątek2019-01-23 22:01:27

Zgłoś nadużycie

system poliuretanowy

Jestem po skończonym remoncie dachu, gdzie właśnie postanowiłem skorzystać z systemu poliuretanowego. Mega jestem zadowolony. Tak samo jak ze współpracy z firmą Techniart, gdzie zakupiłem materiały.

Janusz [1]Odpowiedz na ten wątek2018-08-02 12:16:29

Zgłoś nadużycie

A co to takiego "system poliuretanowy" z którego jesteś mega zadowolony?

Ps.Żałośnie wyglądają te wasze wysiłki autoreklamy w tej firmie Techniart

Janosik [53]Odpowiedz na ten wątek2018-08-03 09:27:28

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz