/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Jaka zbijarka do palet?

Jaka zbijarka do palet? [4]

Witam! Przymierzam się do zakupu zbijarki do palet. Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii w tej sprawie. Jakie firmy polecacie? Chodzi mi o urządzenie o dobrej wydajności, używane oraz w przystępnej cenie (tak za ok 65000 zł). Dziękuję z góry.

Dan [2]Odpowiedz na ten wątek2009-01-27 20:05:26

Zgłoś nadużycie

zbijarka

A o jaką wydajność chodzi i jakiego rodzaju palety chce Pan zbijać? Tylko Euro?

metatron [5]Odpowiedz na ten wątek2009-01-28 21:19:02

Zgłoś nadużycie

Tak, chcę zbijać nią palety euro. Wydajność tak min. 40 palet na godz. ...

Oglądałem zbijarki Vectora, ale chciałbym zobaczyć też jakiś inne, produkowane zagranicą. Co moglibyście mi polecić?

Dan [2]Odpowiedz na ten wątek2009-01-28 21:47:01

Zgłoś nadużycie

Zbijarka

Na rynku jest strasznie malo zbijarek do kupienia uzywanych.Gdzies widzialem ogloszenie,ze ktos chce sprzedac zbijarke szwedzka na zdjeciach widac ze zbija palete na gotowo w przeciwienstwie do vectora gdzie wperw bije sie stopy a pozniej palete co sie wiaze z duzo mniejsza wydajnoscia.Jesli chodzi o jakas nowa i bardzo dobra czy nawet dobra to ceny sa oszalamiajace.No chyba ze ktos ma 200tys.zl.

tartacznik [9]Odpowiedz na ten wątek2009-01-29 08:18:48

Zgłoś nadużycie

zbijarka

witam ogladałem w styczniu zbijarke jest ona bo generalnym remoncie i modernizacji choc bije ona same nogi to jej wydajność to na 3 palety w ciagu minuty maszyna automatycznie pobiera deski po ich uprzednim ulozeniu w zasobnikach mozna ją zobaczyc pod adresem http://drewno.pl/index.php?pn=1&pid=adv_details&id=163189&cid=35&open=35

TOMEK [13]Odpowiedz na ten wątek2009-02-02 19:51:56

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA