DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Pilarka formatowa jaką kupić

Pilarka formatowa jaką kupić [6]

Witam poszujuję pilarki formatowej do 9-11 godzinnej pracy dziennie.Na dzień dzisiejszy mój prcownik tnie sam formatki i dużo musi się nabiegać, wolałbym aby kąt pochyłu i wysokość piły były ustawiane elektromotorycznie oraz aby culaga równoległa była też sterowana manulanie lub elektromotorycznie , stąd moje pytanie jaka pilarkę byś nam doradzili.

Dziękuje

Marcin

martin613 [1]Odpowiedz na ten wątek2012-03-18 21:38:48

Zgłoś nadużycie

Sprawdź sobie classic 3200 od Bernardo, korzystam od jakiegoś czasu i jestem ...

zadowolony.
Podczas wielogodzinnego przerobu sprawdza się w porządku do tego odpukać wszystko do dzisiaj jest ok.
Sprzęt stabilny, posuw na saniach chodzi lekko nawet przy materiałach dużych gabarytów a co najważniejsze mocny silnik który daje radę(pracownik się nie zajedzie) Zresztą jak jesteś zainteresowany to sam sobie sprawdź co i jak bo nie chcę, żeby ktoś mnie posądził o reklamę.

Mikuś [3]Odpowiedz na ten wątek2015-03-07 12:25:16

Zgłoś nadużycie

formatówka

widze, że trafiłem na dobry temat bo teraz też szukam formatówki,obadałem sobie tą bernardo i wydaję się być ok. ciekawy jest jak praca przy materiale większych gabarytów,czy wózek i silnik daje radę..

kamil [1]Odpowiedz na ten wątek2015-03-08 19:16:13

Zgłoś nadużycie

Ciężko wypowiedzieć się w temacie innych modeli bo korzystam tylko z ...

jednego i tak jak już wyżej pisałem.
Sprzęt stabilny, posuw na saniach chodzi lekko nawet przy materiałach dużych gabarytów a silnik spokojnie daję radę.
Jak jesteś zainteresowany to sam pojedź i zobacz sobie co i jak, wtedy sprawdzisz i będziesz miał najlepsze rozeznanie. Masz Hafena, który jest przedstawicielem Bernardo na Polskę (mają każdy model na stanie)

Mikuś [3]Odpowiedz na ten wątek2015-03-09 08:34:06

Zgłoś nadużycie

Pilarka formatowa HOLD - Czy ktoś używa?

Bardzo proszę o opinie na temat pilarek formatowych Hold. Najchętniej od osób, które ich używają. Pilarki takie jak tutaj Pilarki formatowe

Robert [26]Odpowiedz na ten wątek2016-02-26 10:50:01

Zgłoś nadużycie

jaki załadunek desek ?

czy ma być synchronizacja z wielopila ? Tzn bezpośredni odbiór desek z wielopily i obrzynarki tzn ma stać w linii czy gniazdo oddzielne ? Ile desek na minutę ? Jaka długość i wysokość desek , czy ciecie zerowe tez ma być ? Czy rozstaw pił mechaniczny czy elektryczny ze wskaźnikiem długości deski ? Ile pił kapujacych i jaka Max i min długość deski ? Dziękuję !

VL [14]Odpowiedz na ten wątek2016-04-08 03:36:33

Zgłoś nadużycie

Jeśli chcesz naprawdę dobre piły formatowe to na ofertę Winter Holztechnik ...

polecam bardziej spojrzeć. Niezawodny producent, są na tyle długo na rynku by móc śmiało powiedzieć że to czołówka. I jeśli chodzi o jakość sprzętów i precyzje wykonania, ale i podejście do klientów i serwis. Testujemy teraz M 45 – 3200 DELUXE sprawdzi się i w małych pracowniach ale i na dużych zakładach. Ogromny plus za cyfrowy wyświetlacz kątów cięcia i podcinak wyposażony we własny agregat.

aniak [1]Odpowiedz na ten wątek2020-03-04 21:53:38

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz