/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
"Odbiór towaru- drewna"

"Odbiór towaru- drewna" [4]

Jak to jest....-

Czy to sprzedawca powinień informować o "przygotowanym towarze" do odbioru( wcześniej zakupionego przez klienta)???

Czy to kupujący powinień prosić się o "przygotowanie towaru"(wcześniej zakupionego przez klienta)???

Gregor [43]Odpowiedz na ten wątek2022-11-22 12:35:56

Zgłoś nadużycie

Ani jedno ani drugie

Relacje kupujący sprzedający powinny się opierać na wzajemnym szacunku współpracy i dobrej komunikacji. Niestety niektórzy ciśnienia nie wytrzymują .

Adam [425]Odpowiedz na ten wątek2022-11-23 07:20:20

Zgłoś nadużycie

Popieram

Przede wszystkim KOMUNIKACJA.

Jeżeli pytanie wyżej dotyczy surowca z Lasów Państwowych. To przy podpisaniu, lub zaraz po, powinien zostać ustalony harmonogram, w którym zawarte są wspólne ustalenia możliwych i oczekiwanych ilości i terminów drewna do realizacji.

Dominik Jabłoński [459]Odpowiedz na ten wątek2022-11-23 17:59:09

Zgłoś nadużycie

Popieram jak najbardziej Państwa zdanie opisane powyżej.
Komunikacja i ...

wzajemny szacunek pewnie wszystko rozwiązałby, tylko jakoś "ją i go" próżno szukać...

Wrócę jeszcze do mojego pytania.. czyli jak ma wyglądać realizacja umowy, ale już po zawarciu umowy i podpisaniu harmonogramu dostaw.
Czy sprzedawca powinień informować o przygotowaniu towaru lub czy to kupujący winien pytać o gotowości przygotowanego towaru przez sprzedawcę?
Mając na uwadze 10letni staż zakupowy to "relacja sprzedawca-kupujący" wynosi ok 12:800, jednak już odwrotnie wygląda sytuacja w przypadku "realizacji swoich praw"

Gregor [43]Odpowiedz na ten wątek2022-11-25 17:15:54

Zgłoś nadużycie

Monitoring

Ja stosuję zasadę że 2 tygodnie przed planowanym odbiorem potwierdzam telefonicznie . Jestem w tzw kontakcie .

Adam [425]Odpowiedz na ten wątek2022-11-26 06:28:15

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA