DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany

fsc [1]

Witam
co za brednie jakie 4 tys ,jestem właścicielem małej firmy 6 osób rok temu otrzymałem fakturę na 8 tys netto,dlaczego nie piszą ile jeszcze jest dodatkowych kosztów.

sojka [2]Odpowiedz na ten komentarz2020-10-30 20:02:11

Zgłoś nadużycie

Koszty certyfikacji.

Dzień dobry,
zapraszam do kontaktu, może uda się Panu obniżyć koszty certyfikacji. Jeśli, chodzi o dodatkowe koszty, nie są opisane w artykule, ponieważ różnią się dla poszczególnych klientów.

e-mali do kontaktu: office@qualityaustria.com.pl

Quality Austria - Polska [3]Odpowiedz na ten komentarz2020-11-02 13:04:47

Zgłoś nadużycie

Zmień firmę...

Ja patrzyłem teraz na fakturę za audyt okresowy z innej firmy, z tego roku w lipcu zapłaciłem 5040 zł netto za całość tzn. audyt 3500, dojazd audytora 250, i opłata administracyjna 1290 zł.

Paweł [57]Odpowiedz na ten komentarz2020-10-31 00:03:03

Zgłoś nadużycie

Co prawda to prawda [1]

Ciekawe na co idzie tak potężna kasa . Co roku audyt . Czy jakieś organy to kontrolują . Bo wygląda to na szemrany ..... A najlepsze że największym płatnikiem są polskie lasy ( państwowe !~!!!)

Adam [380]Odpowiedz na ten komentarz2020-11-02 10:54:48

Zgłoś nadużycie

Organ kontrolujący.

Dzień dobry,
głównym organem kontrolującym jednostki certyfikacyjne jest ASI Assurance Services International. Sam standard FSC CoC jest dobrowolnym standardem, który może Pan wdrożyć w swojej firmie.
Lasy Państwowe istotnie posiadają certyfikacje FSC FM, który zwiększa atrakcyjność oraz konkurencyjność polskiego drewna na rynkach światowych.

Quality Austria - Polska [3]Odpowiedz na ten komentarz2020-11-02 13:13:36

Zgłoś nadużycie

to dobrowolność to mit

lasy sprzedają surowiec w 98 % firmom które muszą mieć certyfikat który na producentach wymuszają inne koncerny .atrakcyjność i konkurencyjność polskiego surowca to jego cena nie certyfikacja.
Czy ktoś policzył jakie pieniądze zarabiają jednostki certyfikacyjne i na co je przeznaczają ?

Adam [380]Odpowiedz na ten komentarz2020-11-03 06:21:11

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz