/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Dremasilesia 2013

MTP

Autor: oprac. dja
Źródło: MTP
Data: 2013-09-25


Już w najbliższy piątek, 27. września rozpoczną się Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna Dremasilesia 2013.

Kolejna edycja tej branżowej imprezy, po krótkiej przerwie, wraca na wcześniejsze miejsce, czyli dawniejsze tereny  Międzynarodowych Targów Katowickich, które po przekształceniach otrzymały miano Śląskiego Centrum Targowego.

Tegoroczna Dremasilesia to nie tylko narzędzia i maszyny. Chcąc być bliżej firm handlowych i hurtowni, swoje podwoje targi otworzyły również na producentów i sprzedawców drzwi, okien, tarasów i podłóg z drewna oraz wszystkich nowoczesnych rozwiązań związanych z tymi zagadnieniami. Dlatego wśród ok. sześćdziesięciu wystawców znalazły się miedzy innymi takie firmy jak Składy Vox, producent podłóg Ardi, czy Trehus Design, który prezentować będzie innowacyjną płytę DendroLight.

W Strefie Parkietu zaprezentowane zostaną kompleksowe rozwiązania dla firm parkieciarskich. Swoją ofertę z zakresu przygotowania podłoża, klejenia, wykończenia powierzchni, renowacji pielęgnacji podłóg, przedstawią liderzy rynku. Organizowane przez  Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy pokazy na żywo to nie tylko okazja zapoznania się z technologiami, ale również możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania czy otrzymania porady ekspertów. Podczas targów odbędą się m.in. Zawody Parkieciarskie - Mistrzostwa Polski Południowej - w formule „open”.

Więcej informacji na temat DremaSIlesia 2013 na stronie www.dremasilesia.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz