DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Konkurs plastyczny i konkurs komputerowy gdańskiego oddziału ENERGI

Energa

Autor: Bożena Dubicka
Źródło: Energa
Data: 2005-01-06


Koncern Energetyczny ENERGA SA Odział Zakład Energetyczny Gdańsk w Gdańsku w ramach programu edukacyjnego prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, ogłasza dla uczniów szkół podstawowych konkurs plastyczny pod tytułem "Prąd naszym przyjacielem", a dla uczniów szkół gimnazjalnych konkurs komputerowy pod tytułem "Energia elektryczna - bezpieczną energią przyszłości".

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Gdański oddział Koncernu Energetycznego ENERGA SA organizuje konkurs już po raz szósty. Podstawowym celem corocznego przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi młodych odbiorców energii elektrycznej na zalety i zagrożenia, jakie wiążą się z prądem.

Prace można nadsyłać do 15 maja 2005 na adres:
Koncern Energetyczny ENERGA SA
Odział Zakład Energetyczny Gdańsk w Gdańsku
ul. Marynarki Polskiej 130
80-557 Gdańsk
z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY lub KONKURS KOMPUTEROWY

Oceny prac uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z obszaru byłego województwa gdańskiego dokona odpowiednie komisje konkursowe powołana przez organizatora.
Prace uczniów szkół podstawowych będą oceniane w 2 grupach wiekowych: - pierwszym - uczniowie klas 1-3,
- drugim - uczniowie klas 4-6.

Telefonicznych informacje można uzyskać pod nr tel. (058) 347-37-27 Szkoły, do której uczęszczają laureaci i wyróżnieni uczestnicy konkursu o wynikach zostaną powiadomieni telefonicznie, e-mailem lub faksem.
Pełny regulamin konkursów oraz dodatkowe informacje na jego temat można znaleźć na internetowych stronach, pod adresem: http://www.gdansk.energa.pl.
Relacje z konkursu przeprowadzą oraz poinformują o jego wynikach patroni medialni, są nimi Radio Gdańsk, Gazeta Wyborcza oraz Telewizja Polska Oddział w Gdańsku.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz