/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Diament Meblarstwa 2013

Autor:
Źródło: Meble.pl
Data: 2012-09-01


Chcielibyśmy przypomnieć, iż trwa siódma edycja konkursu "Diament Meblarstwa" organizowanego przez portal meble.pl sp. z o.o. oraz Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o.

Produkty do konkursu można zgłaszać do 15 października br.

Konkurs adresowany jest do producentów mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych mających siedzibę lub przedstawicielstwo na terenie Polski.
Wyniki konkursu są rezultatem głosowania kapituły – licznej, profesjonalnej i zupełnie niezależnej.

Nagrody w konkursie „Diament Meblarstwa” są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produktów, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

Wygrana w branżowej rywalizacji stanowi ogromny marketingowy potencjał, który firmy wykorzystują wzmacniając wizerunek swojej marki, rozpoznawalność produktów, a co za tym idzie sprzedaż.

Wszelkie informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu, jak również pełny skład jury oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej:

www.diamentmeblarstwa.pl


Siódma edycja "Diamentu Meblarstwa" została objęta patronatem medialnym i honorowym przez wiele czasopism, portali internetowych oraz instytucji związanych z branżą meblową i nie tylko. Łączy się to z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz