/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Gomad na targach DREMASILESIA 2009

Gomad

Autor: Wojciech Dobosiewicz
Źródło: Gomad
Data: 2009-10-02


Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD zaprezentuje swoją ofertę na zbliżających się targach Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA 2009.

Frezarka dolnowrzecionowa FD-2Frezarka dolnowrzecionowa FD-2Fot. Gomad

Podczas odbywających się od 2 do 4 października w Katowicach targów DREMASILESIA 2009 GOMAD pokaże swoje zaawansowane technologicznie i wysoko oceniane przez użytkowników najpopularniejsze urządzenia.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć m.in. w pełni wyposażoną frezarkę dolnowrzecionową FD-2 służącą do obróbki krawędzi elementów prostoliniowych oraz wykonywania listew ozdobnych, wpustów, wypustów, czopów albo wczepów, wiertarko-frezarkę WF-20 przeznaczoną do wykonywania otworów cylindrycznych i frezowania otworów podłużnych (gniazd) w różnego rodzaju elementach z drewna i płyt oraz wiertarkę wielowrzecionową WJ-23 przeznaczoną do wiercenia otworów pod połączenia na kołki w drewnie litym i materiałach drewnopochodnych.

- Jesteśmy jednym z liderów na rynku maszyn i urządzeń do obróbki drewna i dlatego chcemy być wszędzie tam, gdzie dzieją się ważne dla naszej branży inicjatywy. A tak właśnie jest podczas targów DREMASILESIA, które wciąż zyskują na znaczeniu – mówi Andrzej Graczykowski, Prezes Zarządu FMD GOMAD. - Zresztą jako, że ostatnio coraz częściej wykonujemy zaawansowane technologicznie urządzenia specjalne na indywidualne zamówienie zawsze jesteśmy tam, gdzie możemy porozmawiać bezpośrednio z odbiorcami naszych maszyn, pokazać im nasze coraz większe możliwości, pochwalić się doświadczeniem i ostatnimi realizacjami, które stoją na naprawdę światowym poziomie – dodaje.

 

* * *

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku producentów maszyn do obróbki drewna. Firma istnieje od 1952 roku. W 1996 r. w zakładzie skonstruowano i wykonano pierwszą w Polsce sterowaną numerycznie obrabiarkę do drewna CNC. W ofercie GOMAD-u znajdują się: frezarki dolno- i górnowrzecionowe, wiertarki wielowrzecionowe, wiertarko-frezarki, pilarki, czopiarki, frezarki CNC, grubościówki oraz obrabiarki specjalne, projektowane na indywidualne zamówienia. Wiele produkowanych przez GOMAD obrabiarek trafia m.in. do USA, Belgii, Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Węgier, Rosji oraz na Ukrainę, Litwę, Łotwę i Białoruś.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz