/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Roboty Przemysłowe wyróżnione w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku 2009

Autor:
Źródło: Roboty Przemysłowe
Data: 2009-08-21


Firma Roboty Przemysłowe Krzysztof Sulikowski jest pierwszą firmą zajmującą się robotyzacją linii przemysłowych, która została nagrodzona w historii ogólnopolskiego konkursu "Mikroprzedsiębiorca Roku" organizowanego przez Fundację Kronenberga.

Krzysztof Sulikowski - założyciel firmy Roboty PrzemysłoweKrzysztof Sulikowski - założyciel firmy Roboty PrzemysłoweFot. Roboty Przemysłowe

Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się w dniu 25.06.2009 w sali New Connect w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Organizatorem konkursu jest Fundacja Kronenberga. Do tegorocznej, piątej edycji konkursu została zgłoszona rekordowa liczba firm, ok. 250.

Firma Roboty Przemysłowe Krzysztof Sulikowski została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem, które przyznano ze względu na wysoki poziom firmy, pomysł na biznes, umiejętności przezwyciężenia kryzysów i trudności w tworzeniu firmy, jak również podejmowanie twórczych, odważnych działań.

Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs, którego celem jest popularyzacja przedsiębiorczości oraz zachęcanie do zakładania małych firm, jak również ich prezentacja jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.

Firma Roboty Przemysłowe Krzysztof Sulikowski zajmuje się robotyzacją i automatyzacją linii przemysłowych. Głównym polem jej działania jest projektowanie i wdrażanie stanowisk nowych i używanych robotów Fanuc Robotics i Kawasaki, począwszy od wyboru najlepszego robota, chwytaka, systemu pozycjonowania, aż po przeszkolenie pracowników i serwisowanie wdrożonych stanowisk. Dla klientów oferuje wsparcie telefoniczne i serwis drogą e-mailową z czasem reakcji do 24h.

Firma powstała w 2007 r. w ramach projektu realizowanego przez Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej z unijnego programu ZPORR. Pomysł na firmę Krzysztofa Sulikowskiego zyskał uznanie komisji oceniającej biznes plany i zdobył I miejsce w konkursie na biznes plan projektu "Start w biznesie - wsparcie przedsiębiorczości akademickiej".

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz