/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zapraszamy na targi Elmia Wood 2009

Autor:
Źródło: elmia.se
Data: 2009-05-28


Poprzednia okazja do spotkania leśników profesjonalistów z całego świata była w 2005. Najwyższy czas skorzystać z takiej możliwości ponownie! Żadne inne targi leśne nie są tak duże jak Elmia Wood. Jeśli chcecie zapoznać się z szeroką tematyką gospodarki leśnej w jednym miejscu i czasie, Elmia Wood jest najlepszym miejscem do tego.Tutaj zaktualizujecie swoją wiedzę na temat najnowszych innowacji wprowadzanych przez czołowych producentów maszyn, rozszerzycie i odświeżycie listę kontaktów i zostaniecie zainspirowani dużą ilością nowych pomysłów.

3–6 czerwca Elmia Wood 20093–6 czerwca Elmia Wood 2009Fot. elmia.se

Żadne inne targi leśne nie są tak międzynarodowe, ani tak aktualne jak Elmia Wood. Ludzie mówią z podziwem o Elmia Wood zarówno w Ameryce Południowej jak i Azji, Ameryce Północnej i Europie. Nasi wystawcy, wliczając wszystkich największych producentów, oraz odwiedzający nasze targi pochodzą z ponad 50 krajów.

Najszersze kontakty, najnowsze maszyny, najświeższe pomysły
Witamy na targach nr 1 w świecie leśnym!


Żadne inne targi leśne nie obejmują tak szerokiego zakresu gospodarki leśnej jak ELmia Wood. Przemysł leśny ma tutaj unikalne możliwość prezentacji wachlarza swoich produktów i rozwiązań technicznych. Ale leśnictwo to nie tylko maszyny, narzędzia czy technologie. Doradcy i specjaliści podpowiedzą Wam jak zwiększać dochodowość Waszej firmy działającej na rynku leśnym. Dużą cześć naszej uwagi skupia problem wykorzystywania leśnych surowców odnawialnych i tematów związanych z bioenergią „z lasu”. I wreszcie Elmia Wood to najlepsza okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów i pozyskiwania specjalistycznej wiedzy. Jeśli pracujecie w szeroko pojętej gospodarce leśnej to mamy dla Was dobrą wiadomość - żadne inne targi nie są tak esencjonalne jak Elmia Wood.
   
Jest tu wiele do zobaczenia i naprawdę takich rzeczy, których nie chcielibyście przeoczyć. Z niecierpliwością oczekujemy Was, a także wielu innych zwiedzających tutaj tego lata. Witamy na Elmia Wood 2009!

Zajrzyjcie do swoich kalendarzy.
Zarezerwujecie termin 3–6 czerwca 2009. Już czas na Elmia Wood 2009!


Nareszcie spotkacie kolegów, konkurentów, producentów i klientów z całego świata. Elmia Wood to miejsce, gdzie nawiążecie wiele nowych, interesujących kontaktów, ale także tu zobaczycie swoich starych znajomych.

Unikalne urzeczywistnienie powiedzenia – przyjemne z pożytecznym. Tak więc, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zarezerwujcie termin 3 – 6 czerwca 2009. Czekamy na Was w sercu lasów Południowej Szwecji!

Nr 1 w lesie! Od 1975 roku Elmia Wood daje szansę zwiedzającym na zapoznanie się i sprawdzenie najnowocześniejszych maszyn leśnych, sprzętu i wyposażenia w warunkach rzeczywistej pracy w lesie.

Elmia Wood 2005 w liczbach.
Wystawcy: 538.
Zwiedzający: 50 050, z których 17 500 pochodzi z ponad 50 krajów poza Szwecją.
Teren targowy: 150 ha powierzchni leśnych.

Łatwo nas znaleźć, niezależnie skąd jesteś.
Targi odbędą się w pobliżu autostrady E4, 30 kilometrów na południe od miejscowości Jönköping w południowej części Szwecji. Do Jönköping można dostać się samochodem, autobusem, pociągiem lub samolotem. Pomiędzy powierzchnią targową a centrum Jönköping (i kilku pobliskich miejscowości) będą uruchomione linie busów wahadłowych. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową aby sprawdzić dokładny rozkład jazdy busów a także po inne informacje na temat podróżowania.
   

Wyjazdy grupowe.

Dla obniżenia kosztów przy jednoczesnym uatrakcyjnieniu wizyty na targach proponujemy organizować się w grupy.

Zalecamy wygodne, odpowiednie do warunków (wiatr, deszcz) ubranie i obuwie.
 
Czas trwania targów: od 3 do 6 czerwca 2009.
środa – piątek w godz. 9.00 – 17
sobota w godz. 9–16

Zapraszamy na targi Elmia Wood 2009 (Zdjęcia: 4)

3–6 czerwca Elmia Wood 2009Plan ekspozycjiElmia Wood 2005Elmia Wood 2005

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz