/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ponad 40 ciekawych pokazów i warsztatów na żywo - Relacja z PROCAD EXPO 2009

Procad

Autor:
Źródło: Procad
Data: 2009-05-27


Kolejna edycja najważniejszej imprezy dla projektantów za nami. Największą siłą PROCAD EXPO 2009 były bardzo dobrze przygotowane merytorycznie seminaria i warsztaty. Łącznie kilkaset osób miało szansę wysłuchać lub aktywnie uczestniczyć w demonstracji najnowszych wersji systemów wspomagających projektowanie. Dla większości z gości było to pierwsze zetknięcie z rodziną produktów Autodesk 2010.

Fot. Procad

Pokazy przygotowane były tak, aby z jednej strony rozwiązywały typowe problemy projektowe, a z drugiej zachęcały do innowacyjności i chwytania po nowe rozwiązania technologiczne dedykowane projektantom poszczególnych branż.  

Tegoroczna wystawa odbyła się we wnętrzach Gdańskiego Parku Naukowo Technologicznego, miejsca idealnie komponującego się z misją organizatora imprezy firmą PROCAD (największego w Polsce dostawcy systemów CAD/CAM/GIS). Nowoczesne wnętrza pomieściły nie tylko 6 sal seminaryjnych i warsztatowych ale także pokaźną część wystawową. Obowiązkowym punktem jej zwiedzania był pokaz urządzeń wielkoformatowych HP, wśród których były także polskie premiery.

Ostatnim punktem programu była mniej oficjalna część wystawy. Pokaz magii, grill i losowanie nagród. Organizatorzy już zapowiedzieli kolejną edycję PROCAD EXPO, w maju 2010.

Więcej: www.procad.pl


***
PROCAD SA to spółka zajmująca się wdrożeniami systemów CAD od 1988 roku, której główną misję stanowi dostarczanie projektantom i konstruktorom skutecznych narzędzi wspomagających projektowanie i wytwarzanie.
Dziś PROCAD to jedna z największych spółek informatycznych działających na polskim rynku systemów CAD. Od początku istnienia firma związana jest z potentatem wśród producentów systemów wspomagających projektowanie, firmą Autodesk.
W ciągu wieloletniej współpracy z Autodesk PROCAD otrzymywał wiele wyjątkowych statusów i wyróżnień, między innymi, już od roku 1995 miał tytuł Autodesk System Center. Ostatnio, jako jedyna firma w Polsce, PROCAD otrzymał tytuł Autodesk Premier Solution Provider.

Największym, spektakularnym wyróżnieniem była przyznana na corocznej, ogólnoświatowej konferencji Autodesk w roku 2000 nagroda Autodesk Systems Center of the Year 1999/2000 (dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).
Ofertę PROCAD uzupełniają: sprzęt komputerowy, Centrum Szkoleniowe, serwis urządzeń drukujących (głównie ploterów wielkoformatowych), usługi Działu Wsparcia Technicznego, a także coraz mocniejsza oferta oprogramowania włąsnego autorstwa. W chwili obecnej w portfolio PROCAD znajduje się ponad 20 własnych aplikacji działających nie tylko jako nakładki lub biblioteki, ale także samodzielne programy.

Ponad 40 ciekawych pokazów i warsztatów na żywo - Relacja z PROCAD EXPO 2009 (Zdjęcia: 4) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz