/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Wkrótce DREWOOD 2009

Autor: opr. PR
Źródło: Agencja WIGOR (Anna Sawińska)
Data: 2009-01-21


Zbliża się czwarta edycja Targów Drewna DREWOOD 2009. Jest to impreza gromadząca przedstawicieli przemysłu drzewnego z kraju i zagranicy. Targi DREWOOD 2009 odbędą się w dniach 20-22 marca 2009 r. we wrocławskiej Hali Stulecia (dawniej Ludowa), równolegle z Targami Budowlanymi TARBUD.

Targi DREWOOD 2009 odbędą się w dniach 20-22 marca 2009 r. we wrocławskiej Hali StuleciaTargi DREWOOD 2009 odbędą się w dniach 20-22 marca 2009 r. we wrocławskiej Hali Stulecia

Pomysł współistnienia obu imprez doskonale sprawdza się już od trzech lat. Zwiedzający targi maja okazję przyjrzeć się ofercie prezentowanej przez wystawców, która obejmuje szerokie spektrum produktów i usług z zakresu przemysłu drzewnego oraz ogólnobudowlanego. W jednym miejscu i czasie prezentuje się ponad 400 firm, co ułatwia zainteresowanym dokonanie przeglądu nowości i trendów panujących w branży.

W poprzedniej edycji łączna ilość firm ww. imprez wyniosła prawie 400, w tym z branży drzewnej prezentowało się ponad 100 firm.

Targi DREWOOD stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z produktami i usługami krajowych i zagranicznych firm. Jak co roku, także i w trakcie tej edycji, najliczniejszą reprezentację będą miały firmy produkujące maszyny, urządzenia i  narzędzia do obróbki drewna (25% wystawców) oraz przedstawiciele tartaków (15%), producenci drewna budowlanego i elementów drewnianej architektury (15%). Nie zabrakło również firm, które w swej ofercie mają produkt finalny: meble, schody czy parkiety.

Rozmowy z potencjalnymi wystawcami wciąż trwają. Widoczna jest wyraźne zainteresowanie imprezą szczególnie ze strony producentów i dystrybutorów maszyn do obróbki drewna.  
Podczas minionej edycji targów Halę Stulecia odwiedziło blisko 25 tysięcy osób, co daje wzrost frekwencji, w porównaniu do roku ubiegłego, o 20%. Wzrosła również liczba wystawców o prawie 30%.
Mimo kryzysu, jaki dotknął światową gospodarkę, obszar Dolnego Śląska nadal pozostaje rynkiem o wysokim potencjale rozwojowym dla przemysłu drzewnego. Znajduje to wyraz w rosnącym udziale inwestycji i przedsięwzięć budowlanych w tej części Polski.

Na renomę i popularność tak młodej imprezy, jaką są targi DREWOOD, wpływa niewątpliwie kampania promocyjna prowadzona na terenie całej Polski oraz w wielu pismach i portalach branżowych. Każdy, kto śledzi ważne wydarzenia w przemyśle drzewnym, z pewnością natknął się już niejednokrotnie na reklamę wrocławskich targów. Naszymi patronami są najważniejsze media branżowe w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych do wzięcia udziału w targach pod nr 071 359 62 77 i już dziś życzymy naszym wystawcom wielu biznesowych sukcesów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz