/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Budma: Wystawa Natura 2009

MTP

Autor: oprac. dja
Źródło: MTP
Data: 2008-12-25


Jeszcze tylko kilka dni - do 30 grudnia 2008 można zgłaszać produkty, które zostaną wyeksponowane na wystawie Natura 2009, która zostanie zorganizowana podczas targów Budma 2009.

Fot. MTP

Wystawa nawiązywać będzie do przewodniego hasła styczniowych targów -"Inspirowane naturą". W centralnym punkcie terenów targowych, przed pawilonem nr 3, w ogrzewanej hali namiotowej zaprezentowane zostaną ekologiczne, bądź proekologiczne produkty wystawców targów Budma 2009, spełniające normy związane z ochroną środowiska. Przy każdym produkcie znajdzie się jego opis dostarczony przez zgłaszającą go firmę (producenta lub dystrybutora).

Eksponaty będzie można dostarczać na dwa tygodnie przed rozpoczęciem wystawy, nie później jednak niż do 18 stycznia 2009

Organizatorzy zapraszają do nadsyłania propozycji produktów do wystawy. Będzie to dodatkowa możliwość promocji i nagłośnienia przyjaznych środowisku rozwiązań. Oprócz prezentacji produktów w hali namiotowej, wykaz produktów znajdzie się na stronie internetowej targów Budma.

Więcej informacji:
Marcin Jędrzejczyk - tel. 061 869 2173, e-mail: marcin.jedrzejczyk@mtp.pl

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA