/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

HUSQVARNA TOUR 2009

husqvarnatour.pl

Autor: opr. PR
Źródło: husqvarnatour.pl
Data: 2008-12-10


Karkonosze 2009, styczeń. Śnieg, mróz... HUSQVARNA TOUR już za niespełna 6 tygodni! Już 3 stycznia rusza kolejna edycja VETAMIX TRAIL, a wraz z nim druga edycja gonitwy HUSQVARNA TOUR, jednego z najtrudniejszych wyścigów średniodystansowych kontynentalnej Europy.

HUSQVARNA TOUR 2008HUSQVARNA TOUR 2008Fot. HUSQVARNA

 

 

Tak jak poprzednio, wyścig składa się z dwóch, niezależnych części.

Cztery pierwsze etapy, rozegrane pomiędzy 3 a 6 stycznia, zostaną zlokalizowane w czeskich  Karkonoszach. Ich łączna długość wyniesie ok. 150 km.

7 stycznia wszystkie teamy przeniosą się do Polski. W Karpaczu, u podnóży Śnieżki - najwyższego szczytu naszych Sudetów, już 8 stycznia rozpocznie się HUSQVARNA TOUR 2009.

8 stycznia to pierwszy, liczący ok. 35 km etap rozegrany w ciągu dnia.

 

W piątek, 9 stycznia, zawodnicy pokonają 35 km nocą - co także dla kibiców będzie zapewne stanowiło niezapomnianą atrakcje.

Po kilkunastu godzinach odpoczynku start do kolejnego, 35 km etapu, tym razem wyznaczonego odwrotnie".

Sobotni wieczór 10 stycznia bodzie swoistymi maszerskimi poprawinami” Sylwestra, a więc wszyscy spotkamy się na zwyczajowym Wieczorze Maszera.

11 stycznia - dzień finałowy całego cyklu - to start do 20 km etapu przyjaźni oraz uroczysta zakończenie HUSQVARNA TOUR a.d. 2009 planowane na wczesne godziny popołudniowe.

Sukces organizacyjny poprzedniej edycji sprawił, że na zawody swój udział zapowiedzieli już najznamienitsi zawodnicy średniodystansowi nie tylko z Polski, Czech i Słowacji, ale również z Niemiec, Szwajcarii i Holandii. Czy podołają trudom HUSQVARNY 2009? Zobaczymy już za kilka tygodni. W tym wyścigu jak nigdzie indziej sprawdza się hasło sponsora Imprezy, firmy

HUSQVARNA - PROFESJONALIZM JEDYNĄ DROGĄ DO SUKCESU!

HUSQVARNA TOUR 2009 (Zdjęcia: 3)

HUSQVARNA TOUR 2008HUSQVARNA TOUR 2008HUSQVARNA TOUR 2008 - Dekoracja zwycięzców

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz