/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Stroiki prosto z lasu

Express Bydgoski

Autor: ko
Źródło: Express Bydgoski
Data: 2008-12-17


Uczniowie z „ogrodnika” stworzyli prawdziwe cuda. Kora, szyszki, gałązki - to podstawowe materiały świątecznych stroików, które można podziwiać w EMPiK-u. Stworzyli je uczniowie bydgoskiego Zespołu Szkół Ogrodniczych.

Młodzież z ZSO nie kryje dumy ze swoich prac. Nic dziwnego, nie sposób oderwać wzroku od pięknych, świątecznych ozdób.Młodzież z ZSO nie kryje dumy ze swoich prac. Nic dziwnego, nie sposób oderwać wzroku od pięknych, świątecznych ozdób.Fot. Tadeusz Pawłowski

To już tradycja - ozdoby robione są dwa razy w roku - na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Patrząc na zadziwiające kolory, kształty trudno uwierzyć, że to praca wykonana ludzkimi rękoma. Cuda te można podziwiać, a co więcej kupić, do 23 grudnia w EMPiK-u przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy, który po raz szósty włączył się do akcji.

Dzieła przygotowała, podczas zajęć praktycznych, młodzież z Zespołu Szkół Ogrodniczych.

- Staraliśmy się wykorzystać naturalne materiały, takie jak szyszki, korę czy pędy brzozy - mówi Elżbieta Mleczko, nauczycielka ZSO. Ozdoby można kupić w godzinach od 11 do 19. Pieniądze, które uda się w ten sposób zebrać, przeznaczone będą, między innymi, na zakup materiałów na zajęcia praktyczne.(ko)

 

Tekst ukazał się 17 Grudnia 2008 na stronach Expressu Bydgoskiego.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz