/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Kompaktowe i z polotem - DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO 2008

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o

Autor: opr. JR
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o
Data: 2008-10-04


Długo oczekiwane Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA – MEBLETECHEXPO ruszyły z impetem. Na terenie Targów Katowickich, na powierzchni wystawienniczej ponad 2 tys. m2 wystawcy (63 firmy) prezentują ciekawe rozwiązania dla małych i średnich zakładów obróbki drewna i produkcji mebli.

DREMASILESIA – MEBLETECHEXPODREMASILESIA – MEBLETECHEXPOFot. MTP

Wśród prezentowanej na targach oferty znajdują się zarówno proste maszyny, jak i te bardziej skomplikowane, np. centra obróbcze, czy sterowane numerycznie okleiniarki wąskich płaszczyzn. Nie brakuje także firm oferujących profesjonalne narzędzia, bez których wysokiej jakości obróbka nie jest możliwa. Rozwiązania te cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony profesjonalistów, którzy licznie przyjechali do Katowic.

Jak mówią organizatorzy, formuła tegorocznej edycji tych targów została uszyta na miarę lokalnych przedsiębiorców, którzy poszukują nowych dróg rozwoju swojego biznesu. Targi DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO 2008 potrwają do niedzieli włącznie, więc jutro jest ostatnia szansa, aby zobaczyć tą ciekawą ekspozycję.

Kompaktowe i z polotem - DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO 2008 (Zdjęcia: 2)

DREMASILESIA – MEBLETECHEXPODREMASILESIA – MEBLETECHEXPO

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA