DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Gala Liderów Polskiego Biznesu - 12.02.2005

Autor:
Źródło:
Data: 2005-02-05


Prezes Rady Ministrów Marek Belka weźmie udział w Gali Liderów Polskiego Biznesu, organizowanej przez Business Centre Club. Podczas uroczystości szef rządu wręczy Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

Od 1993 r. Klub przyznaje także Nagrody Specjalne, które wręczane są wybitnym osobistościom spoza środowiska biznesu za przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki rynkowej w Polsce. W tym roku nagrodę tę otrzyma premier Irlandii Bertie Ahern za otwarcie irlandzkiego rynku pracy dla Polaków, rozwój dwustronnych stosunków gospodarczych oraz za życzliwość wobec naszego kraju.

Konkurs Lider Polskiego Biznesu organizowany jest od 1991 r. W aktualnej, XIV edycji ocenie poddały się 194 firmy zrzeszone w BCC. Dokonując weryfikacji, jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne, uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki, ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom – szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy – inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

Aby zachować równe szanse na uzyskanie Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu przez firmy różnej wielkości oraz aby zagwarantować maksymalną porównywalność ocen firm, nominacje do Złotej Statuetki przyznawane są w dwóch kategoriach: małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych przedsiębiorstw. 7 grudnia 2004 r. jury konkursu Lider Polskiego Biznesu, po dokonaniu analizy nadesłanych ankiet konkursowych, wybrało 35 firm do grona nominowanych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz