/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Emalie Beckers pomogą odświeżyć meble dla dzieci

Autor:
Źródło: Beckers
Data: 2008-08-12


Kolorowy i bezpieczny pokój dla dziecka pozytywnie wpływa na jego rozwój. Dzieci jednak szybko rosną i pojawia się dylemat co zrobić, aby pokój niemowlaka zmienił się w królestwo przedszkolaka. Koszty nie muszą być duże. Renowacja mebli może być świetną zabawą zarówno dla nas jak i dla dziecka.

Fot. Beckers

Nowe wyposażenie pokoiku dla rosnącego dziecka może okazać się sporym wydatkiem. Często jednak posiadamy meble po starszym dziecku lub też nadarza się okazja otrzymania używanych od rodziny czy znajomych. Emalia do drewna oraz odrobina wyobraźni wystarczy, aby stworzyć naszym pociechom zupełnie nowy kącik do zabaw czy pierwszej nauki. Za pomocą DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] marki Beckers, można odmienić wygląd mebli niezależnie od tego, czy mamy do dyspozycji wcześniej już lakierowane czy malowane sprzęty.

Jak to zrobić?

Przed przystąpieniem do malowania należy oczyścić powierzchnię czyli zeszlifować stare warstwy lakieru lub farby. Następnie nakładamy pierwszą warstwę emalii i pozostawiamy ją do wyschnięcia (ok. 16 godzin). Przed aplikacją kolejnej powłoki cały malowany obszar powinno się delikatnie przeszlifować drobnoziarnistym papierem ściernym i odpylić

Dodatkową radością dla pociechy, poza wyborem ulubionego koloru, będzie ozdobienie mebla ukochanym wzorem: misie, wróżki czy samoloty możemy wykonać samodzielnie lub skorzystać z gotowych szablonów. Emalię DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] można barwić na prawie 2000 kolorów, co daje niemal nieograniczone możliwości zmian mebelków. Wspólne wybieranie barw czy też malowanie wzorów to świetna zabawa dla naszego dziecka.

W pokoju dziecka najważniejsze jest bezpieczeństwo. Emalia DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] marki Beckers, posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, jako produkt spełniający restrykcyjne wymogi dotyczące ochrony przed alergią. Nie zawiera substancji uczulających, w tym rozpuszczalników i amoniaku, dzięki czemu może być używana do malowania mebli w pokojach dziecięcych oraz wszędzie tam gdzie nie powinny występować czynniki alergizujące. Rekomendację produktu potwierdza informacja na opakowaniu oraz logotyp Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] marki Beckers jest półmatową, wodorozcieńczalną emalią na bazie żywicy akrylowej. Szybko schnie oraz tworzy powłoki o dobrej przyczepności do podłoża i jedwabistym połysku. Produkt przeznaczony jest do malowania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana także do malowania powierzchni stalowych uprzednio zagruntowanych podkładem antykorozyjnym. Jest odpowiednia do malowania mebli, drzwi, ram okiennych oraz kaloryferów.

DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40]
Stopień połyskupółmat [40]
Wydajnośćok. 8 - 10 m2 / l
Opakowania0,5 l i 1 l (bazy)
0,4;1;3l (biała)
Kolorystykabiały + bazy dostosowane do barwienia w systemie kolorów Beckers
Cena brutto19,38 zł / 0,5 l (baza A)

 

Oferta produktów marki BECKERS posiadających certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego obejmuje już 19 produktów. Są wśród nich: farby do ścian i sufitów, lakiery i farby do powierzchni drewnianych, farba do gruntowania powierzchni oraz tynki dekoracyjne. Produkty posiadają czytelną informację na opakowaniach: Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Bogaty asortyment marki BECKERS daje pełne możliwości wszechstronnego i bezpiecznego remontu mieszkania.

Emalie Beckers pomogą odświeżyć meble dla dzieci (Zdjęcia: 4) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz