/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

IKEA Retail Sp. z o.o. - Mistrzem Handlu i Usług Master Card 2008

IKEA

Autor: JR
Źródło: IKEA
Data: 2008-06-04


W wyniku konkursu, przeprowadzonego przez organizację Master Card, IKEA Retail Sp. z o.o. otrzymała 2 czerwca tytuł Mistrza Handlu i Usług Master Card 2008. IKEA uzyskała największą liczbę głosów, oddanych przez konsumentów w kategorii „Sklep Meblowy Roku”.


Konkurs "Mistrz Handlu i Usług MasterCard® " odbywa się raz w roku i ma na celu wskazanie dobrych wzorców i wyróżnienie najlepszych, sieci handlowych i usługowych w Polsce. Ideą plebiscytu jest podsumowanie kondycji polskiego handlu na przestrzeni 12 miesięcy.
Nagrodą za otrzymanie największej liczby pozytywnych opinii na swój temat w branży handlowo-usługowej jest zaszczytny tytuł: Mistrz Handlu i Usług MasterCard® 2008 w danej kategorii.
Zwycięzców w konkursie wyłaniają konsumenci i według swojej opinii wskazują liderów w poszczególnych branżach. IKEA zdobyła pierwsze miejsce w kategorii "Sklep Meblowy Roku".
Uznanie marki przez konsumentów to wyróżnienie, które zobowiązuje i jednocześnie utwierdza w przekonaniu, że warto realizować wizję IKEA, jaką jest „tworzenie lepszych warunków życia dla wielu”.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz