/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Tras-Intur wersja 3.0 czyli TRION

Tras-Intur

Autor: dja
Źródło: Tras-Intur
Data: 2008-04-29


TRAS-INTUR SA poinformował o zarejestrowaniu przez sąd nowej nazwy spółki - TRION Spółka Akcyjna. Przyjęcie nowej nazwy to wyraz zakończonego procesu restrukturyzacji przedsiębiorstwa.

Fot. Tras-Intur

W obecnym kształcie Grupa Kapitałowa TRION działa w segmencie rynku budowlanego tj.
- produkcja konstrukcji stalowych
- produkcja stolarki PVC
- produkcja stolarki drewnianej
- produkcja ślusarki i konstrukcji aluminiowych
- usługi logistyczne, transportowe i spedycyjne.

Proces zmiany nazwy zbiega się w czasie ze zmianą struktury organizacyjnej TRION SA. W obecnym kształcie spółka TRION będzie pełnić przede wszystkim funkcje zarządzające wobec poszczególnych spółek "córek". Podstawowym celem działania spółki "matki" będzie opracowywanie strategii rozwoju dla poszczególnych spółek produktowych, która doprowadzić ma do wzrostu wartości udziałów kontrolowanych przez TRION SA.

Zgodnie z informacją zarządu, zmiana nazwy odzwierciedlać ma również dążenie do wejścia jako Grupa Kapitałowa na rynki międzynarodowe. Powinno to nastąpić przez zwiększenie liczby podmiotów zależnych o spółki spoza obszaru Polski dokonane w trakcie planowanych akwizycji. Docelowo zaowocuje to poszerzeniem udziału w rynku materiałów budowlanych i stworzeniem nowych kanałów dystrybucji dla spółek wchodzących obecnie w skład Grupy. Celem Zarządu jest stworzenie silnej marki TRION kojarzonej branżą produktów dla budownictwa, rozpoznawalnej w skali europejskiej. Jednym z kroków prowadzących do tego celu może być pozyskanie inwestora finansowego, który umożliwi obecność kreowanej marki na rynkach kapitałowych Europy Zachodniej.

Tras-Intur SA powstał w wyniku połączenia Tras Tychy SA i Intur KFS sp. z o.o.

Tras-Intur wersja 3.0 czyli TRION (Zdjęcia: 2)

Przykład realizacji

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA