/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

KOMFORTowe kioski

Autor:
Źródło:
Data: 2008-02-14


Sklepy KOMFORT S.A., największy w Polsce dystrybutor pokryć podłogowych, wprowadził na rynek nową usługę – nowoczesne kioski, obsługiwane przez ekspertów firmy. Wolnostojące stoiska pod marką KOMFORT zlokalizowane zostaną w największych galeriach handlowych w kraju. Pierwszy kiosk rozpoczął swoją działalność w styczniu, w Centrum Handlowym M1 w Łodzi....

Sklepy KOMFORT S.A. rozszerzają portfolio oferowanych usług
Nowatorski projekt kiosków jest częścią strategii spółki Sklepy KOMFORT S.A., polegającej na oferowaniu klientom firmy kompleksowego portfolio usług związanych z pokryciami podłogowymi. Wolnostojące stoiska obsługiwane są przez specjalnie przeszkolony personel firmy, który służy radą i pomocą na każdym etapie aranżacji podłogi – od projektu, poprzez wybór produktów i montaż, aż po czyszczenie i konserwację dywanów, wykładzin czy paneli podłogowych.
„Zawsze staramy się traktować naszych klientów wyjątkowo i wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Dlatego kioski KOMFORTu zostaną zlokalizowane w centrach handlowych, w których robimy codzienne zakupy. Dzięki temu zmiana wykładziny czy wybór nowych paneli nie będzie już wymagał wielogodzinnej wycieczki do sklepu. Nasi eksperci szybko i sprawnie przedstawią najnowszą ofertę, dopasują odpowiednie produkty, załatwią transport i montaż wybranych pokryć podłogowych. A wszystko w miłej i profesjonalnej atmosferze.” – powiedział Szymon Żbikowski, Dyrektor Operacyjny firmy Sklepy KOMFORT S.A.

Zlokalizowane w największych centrach handlowych kioski są samodzielnymi satelitami sklepów KOMFORT i mają za zadanie przybliżać ofertę firmy klientom. Dzięki specjalnym próbnikom i wzornikom każdy klient odwiedzający stoisko może zapoznać się aktualną kolekcją dywanów, wykładzin i paneli podłogowych, dostępnych w sklepach KOMFORT. Wszystkie próbniki można kupić oraz wypożyczyć i w domu sprawdzić, czy wybrana podłoga lub dywan pasują do aranżacji wnętrza. Ekspozycję uzupełniają katalogi z produktami firmy oraz strona internetowa, informująca o lokalizacjach sklepów marki KOMFORT.
Kioski KOMFORT mają za zadanie zapewniać możliwie kompleksową obsługę odwiedzających je klientów. Eksperci firmy udzielą szczegółowych porad, dotyczących zarówno wyboru i montażu pokryć podłogowych, jak i nowych trendów w aranżacji wnętrz. Portfolio produktów firmy obejmuje wysokiej jakości panele laminowane i drewniane, dywany oraz wykładziny dywanowe i elastyczne. Na stoisku można dokładnie wymierzyć i zamówić wybrany produkt, który zostanie w dogodnym terminie dostarczony i zamontowany u klienta. Kioski oferują także pełną ofertę usług związanych z pielęgnacją pokryć podłogowych m.in. obszywanie, odkurzanie i pranie wykładzin oraz dywanów.
Pierwszy KOMFORTowy kiosk rozpoczął swoją działalność w styczniu 2008 roku w Centrum Handlowym M1 w Łodzi. Dwa kolejne stoiska zostały ustawione 1 lutego w Centrach Handlowych Carrefour Bemowo i Carrefour Wileńska w Warszawie. Docelowo kioski pod marką KOMFORT zostaną zlokalizowane w największych galeriach handlowych na terenie całej Polski.

Pegasus Public Relations
JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA