/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

KOMFORTowe kioski

Autor:
Źródło:
Data: 2008-02-14


Sklepy KOMFORT S.A., największy w Polsce dystrybutor pokryć podłogowych, wprowadził na rynek nową usługę – nowoczesne kioski, obsługiwane przez ekspertów firmy. Wolnostojące stoiska pod marką KOMFORT zlokalizowane zostaną w największych galeriach handlowych w kraju. Pierwszy kiosk rozpoczął swoją działalność w styczniu, w Centrum Handlowym M1 w Łodzi....

Sklepy KOMFORT S.A. rozszerzają portfolio oferowanych usług
Nowatorski projekt kiosków jest częścią strategii spółki Sklepy KOMFORT S.A., polegającej na oferowaniu klientom firmy kompleksowego portfolio usług związanych z pokryciami podłogowymi. Wolnostojące stoiska obsługiwane są przez specjalnie przeszkolony personel firmy, który służy radą i pomocą na każdym etapie aranżacji podłogi – od projektu, poprzez wybór produktów i montaż, aż po czyszczenie i konserwację dywanów, wykładzin czy paneli podłogowych.
„Zawsze staramy się traktować naszych klientów wyjątkowo i wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Dlatego kioski KOMFORTu zostaną zlokalizowane w centrach handlowych, w których robimy codzienne zakupy. Dzięki temu zmiana wykładziny czy wybór nowych paneli nie będzie już wymagał wielogodzinnej wycieczki do sklepu. Nasi eksperci szybko i sprawnie przedstawią najnowszą ofertę, dopasują odpowiednie produkty, załatwią transport i montaż wybranych pokryć podłogowych. A wszystko w miłej i profesjonalnej atmosferze.” – powiedział Szymon Żbikowski, Dyrektor Operacyjny firmy Sklepy KOMFORT S.A.

Zlokalizowane w największych centrach handlowych kioski są samodzielnymi satelitami sklepów KOMFORT i mają za zadanie przybliżać ofertę firmy klientom. Dzięki specjalnym próbnikom i wzornikom każdy klient odwiedzający stoisko może zapoznać się aktualną kolekcją dywanów, wykładzin i paneli podłogowych, dostępnych w sklepach KOMFORT. Wszystkie próbniki można kupić oraz wypożyczyć i w domu sprawdzić, czy wybrana podłoga lub dywan pasują do aranżacji wnętrza. Ekspozycję uzupełniają katalogi z produktami firmy oraz strona internetowa, informująca o lokalizacjach sklepów marki KOMFORT.
Kioski KOMFORT mają za zadanie zapewniać możliwie kompleksową obsługę odwiedzających je klientów. Eksperci firmy udzielą szczegółowych porad, dotyczących zarówno wyboru i montażu pokryć podłogowych, jak i nowych trendów w aranżacji wnętrz. Portfolio produktów firmy obejmuje wysokiej jakości panele laminowane i drewniane, dywany oraz wykładziny dywanowe i elastyczne. Na stoisku można dokładnie wymierzyć i zamówić wybrany produkt, który zostanie w dogodnym terminie dostarczony i zamontowany u klienta. Kioski oferują także pełną ofertę usług związanych z pielęgnacją pokryć podłogowych m.in. obszywanie, odkurzanie i pranie wykładzin oraz dywanów.
Pierwszy KOMFORTowy kiosk rozpoczął swoją działalność w styczniu 2008 roku w Centrum Handlowym M1 w Łodzi. Dwa kolejne stoiska zostały ustawione 1 lutego w Centrach Handlowych Carrefour Bemowo i Carrefour Wileńska w Warszawie. Docelowo kioski pod marką KOMFORT zostaną zlokalizowane w największych galeriach handlowych na terenie całej Polski.

Pegasus Public Relations
JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz