/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Giełda kooperacyjna Wood 2008

Euro Info Centre

Autor:
Źródło: Euro Info Centre
Data: 2008-01-10


Euro Info Centre przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej dla branży drzewnej i meblarskiej organizowanej w ramach targów wystawienniczych Lithuanian Exhibition Centre LITEXPO w Wilnie, w dniach 27 – 28 marca 2008.

Projekt CrossBo II, w ramach którego organizowana jest giełda kooperacyjna, finansowany jest przez Komisję Europejską w ramach przetargu „Pilot Project for European Business Cooperation Events and Clustering Activities in Border Regions between New and Old Member States of the European Union”.

Giełdy kooperacyjne są sprawdzoną formułą efektywnego nawiązywania kontaktów przeznaczoną dla małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych znalezieniem partnerów biznesowych, informacji na temat rynków międzynarodowych i nowych technologii, a także chcących wzmocnić swoją pozycję rynkową i rozwinąć nowe rynki zbytu.

W giełdzie kooperacyjnej Wood 2008 planowany jest udział około 100 - 150 firm z 12 europejskich krajów: Czech, Estonii, Niemiec, Włoch, Łotwy, Litwy, Norwegii, Polski, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii oraz dodatkowo z Chin, Rosji i Indii.

Spotkania adresowane są przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw z następujących sektorów:

 • Drewno
 • Komponenty (drzwi, okna, etc.)
 • Maszyny i narzędzia do obróbki drewna
 • Opakowania
 • Produkty uboczne (pelety, ścinki, etc.)
 • Domki z drewna
 • Meble z drewna (z wyłączeniem mebli tapicerowanych)
 • Logistyka
 • R&D

  Giełda Wood 2008 odbędzie się w trakcie targów wystawienniczych Furniture 2008 (14th International Exhibition of Furniture and New Design Ideas) oraz BMTf 2008 (16th International Trade Fair of Materials and Components for the Furniture Industry), dzięki czemu uczestnicy giełdy będą mieli możliwość nie tylko zwiedzenia targów, ale dodatkowo przeprowadzenia rozmów z wystawcami.

  Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na stronie internetowej www.litexpo.lt.

  Giełda ma formułę dwudniowych spotkań kooperacyjnych, podczas których każda z uczestniczących firm ma możliwość przeprowadzenia rozmów z wybranymi partnerami.

  Profesjonalny program komputerowy kojarzy partnerów i tworzy indywidualną listę spotkań dla każdego uczestnika. Każdy przedsiębiorca wybiera do 20 partnerów do rozmów biznesowych na podstawie informacji zawartych w katalogu dostępnym on-line na stronie internetowej projektu www.euroinfo.se/CrossBoII. Dodatkowo istnieje możliwość aranżacji spotkań na miejscu.

  Opłata rejestracyjna nie jest pobierana w przypadku udziału w giełdzie kooperacyjnej jednej osoby z firmy, natomiast w przypadku uczestnictwa dwóch osób wynosi 130 euro. Obejmuje wpis do katalogu, rejestrację firmy w Internecie, możliwość dystrybucji własnych katalogów i broszur promocyjnych podczas spotkań, bilety wstępu na targi, 2 lunche, udział w wieczorze galowym oraz transport z rekomendowanych hoteli (lista dostępna na www.euroinfo.se/CrossBoII) do centrum wystawienniczego.

  Koszty dojazdu i zakwaterowania uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Oferujemy pomoc w dokonaniu rezerwacji hotelowej.

  Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.euroinfo.se/CrossBoII.

  Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w giełdzie kooperacyjnej Wood 2008 uprzejmie prosimy o pobranie formularza zgłoszeniowego ze strony www.euroinfo.org.pl, wypełnienie go w języku angielskim i przesłanie mailem na adres: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl.

  Po otrzymaniu Państwa zgłoszenia skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów dotyczących udziału firmy w spotkaniach.
  Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 stycznia 2008 r.

  Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska oraz Tomasz Piętka, EIC Warszawa.
  e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl, tel.: 0 22 432 86 43;
  e-mail: tomasz_pietka@parp.gov.pl, tel.: 0 22 432 87 05.


 •  
  Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

  Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

  Powrót

  REKLAMA

  REKLAMA

  REKLAMA