DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiostw przemysłu drzewnego - Konferencja podsumowująca

Drewno EFS

Autor:
Źródło: Drewno EFS
Data: 2007-11-16


Zasadniczy etap projektu szkoleniowego pt.: "Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw przemysłu drzewnego", czyli szkolenia dla przedsiębiorstw drzewnych i meblarskich oraz firm bezpośrednio z nimi współpracujących, zakończył się sukcesem. Od czerwca 2006 roku zostało przeszkolonych, przy udziale cenionych na rynku wykładowców, znających specyfikę branży drzewnej oraz sektora MMŚP, blisko 5 tys. pracowników prawie 800 firm drzewnych i meblarskich w Polsce.

Prezentacja całkowitych efektów projektu „Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw przemysłu drzewnego” nastąpi 11 grudnia 2007 roku w Hotelu Mercure w Poznaniu podczas konferencji podsumowującej projekt. Wezmą w niej udział przedsiębiorcy działający w przemyśle drzewnym i meblarskim, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, organizacji przedsiębiorców i pracodawców, organizacji wspierania przedsiębiorczości oraz media regionalne i krajowe. Celem konferencji jest przedstawienie rezultatów realizacji projektu, ze szczególnym uwzględnieniem prezentacji przykładów dobrych praktyk, dotyczących systemów zarządzania w MMŚP oraz współpracy z dużymi przedsiębiorstwami. Zostanie na niej m. in. zaprezentowany „Przewodnik Dobrych Praktyk. Systemy zarządzania w sektorze MMŚP przemysłu drzewnego”, stanowiący szczególnego rodzaju materiał informacyjny i dydaktyczny, przedstawiający wiedzę i praktyczne aspekty z zakresu zarządzania w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach przemysłu drzewnego i meblarskiego. Jest on szczególnie ważnym efektem projektu, gdyż poprzez wyłonienie z grona jego uczestników Liderów Dobrych Praktyk, prezentuje pożądane w polskich warunkach i godne rekomendacji metody zarządzania. Uczestnicy konferencji zapoznają się także z najnowszymi trendami na polskim rynku drzewnym oraz możliwościami uzyskania wsparcia finansowego z Unii Europejskiej w nowym okresie programowania 2007-2013.

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji następuje poprzez przesłanie na adres Biura Projektu prawidłowo wypełnionego Formularza zgłoszeniowego (list, fax) w terminie do 3 grudnia 2007 roku.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Patronat honorowy nad konferencją objął Minister Gospodarki oraz Prezydent Miasta Poznania.

Szczegółowe informacje na temat konferencji można uzyskać na stronie www.drewno-efs.pl oraz dzwoniąc do Biura Projektu – 061 856 69 60.

Serdecznie zapraszamy na konferencję!

Pliki do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy na konferencję
Program konferencji


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz