/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

SELENA SA - Gazelą Biznesu 2007

Selena

Autor: E.C.H.O. Communications
Źródło: Selena
Data: 2007-12-10


SELENA SA - międzynarodowy holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej - została laureatem prestiżowej nagrody Gazele Biznesu...

Wyróżnienia przyznawane są dynamicznie rozwijającym się spółkom krajowym, które notują stabilny wzrost przychodów, a dla swoich klientów są wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym. W tym roku odbyła się siódma edycja konkursu. Organizatorem była redakcja Pulsu Biznesu przy współpracy z wywiadownią handlową Coface Poland. Patronat nad konkursem objęła Krajowa Izba Gospodarcza.

„To dla naszej firmy ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Otrzymanie Gazeli Biznesu oznacza, że doceniono niezwykle dynamiczny rozwój, jaki w ostatnich latach przeżywa Selena. Cieszymy się, że nasza firma wspiera rozwój nie tylko regionu dolnośląskiego, ale i całej polskiej gospodarki” - mówi Krzysztof Domarecki, prezes zarządu Selena SA.

Lista nagrodzonych została opublikowana w dzisiejszym wydaniu dziennika Pulsu Biznesu. Przedstawiciele przedsiębiorstwa otrzymają statuetkę i pamiątkowy dyplom.

Selena SA jest laureatem wielu prestiżowych nagród, co podkreśla najwyższe standardy funkcjonowania spółki i jakość produktów sprzedawanych na rynkach ponad 50 krajów świata. Tylko w roku 2007 spółka otrzymała m.in.: Tytuł Europrodukt dla Uniwersalnej Emulsji Gruntującej Tytan Grunt w ogólnopolskim konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Nagrodę Budowlanej Marki Roku 2006 przyznana na Targach Budma 2007. Do portfolio nagród przyznawanych przez międzynarodowe kapituły spółka dołączyła przyznany w Rumunii medal za doskonały produkt Construct Expo Ambient 2007.

E.C.H.O. Communications


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz