/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Dulux® Produktem Roku 2007

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-20


Marka Dulux® otrzymała godło Produkt Roku 2007 w kategorii „farby i lakiery”. Nagrodę przyznali czytelnicy miesięcznika „Reader’s Digest”. 6 listopada 2007 r. w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów Produkt Roku 2007. Godła przyznano firmom, których produkty były najczęściej wskazywane przez respondentów badania, przeprowadzonego przez miesięcznik „Reader’s Digest”...

W imieniu firmy ICI Polska, producenta farb Dulux® nagrodę odebrała Joanna Stachowska, Dyrektor Marketingu ICI Polska. „Jesteśmy dumni z tego, że marka Dulux® znalazła się w gronie laureatów godła Produkt Roku 2007. To dowód na to, że konsumenci darzą nasze produkty dużym zaufaniem i chętnie je wybierają, podejmując decyzje o zakupie farby czy lakieru” – mówi Stachowska. Przypomina także, że to już drugi certyfikat Produkt Roku przyznany marce Dulux w trzyletniej historii tych wyróżnień.
Certyfikaty Produkt Roku 2007 przyznano na podstawie wyników badania przeprowadzonego wśród czytelników „Reader’s Digest”. Zadaniem osób biorących udział w badaniu było spontaniczne wskazanie produktów najchętniej przez nich kupowanych. Ankieta została zamieszczona w sierpniowym numerze miesięcznika „Reader’s Digest”. Zawierała listę 36 kategorii podzielonych na 6 obszarów tematycznych: Ty i Dom, Finanse, Kulinaria, Medycyna, Uroda/Higiena, Auto. Produkty z największą liczbę wskazań otrzymały godło Produkt Roku 2007.

Effective Public Relations


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz