DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Meeting point Neuland 2008

Autor:
Źródło:
Data: 2007-11-12


30 stycznia 2008 roku w Wiedniu odbędzie się Dzień Międzynarodowych Kontaktów Handlowych “Neuland 2008”. Hasło tej edycji imprezy, to „healthy living – healthy business”...

Agencja Współpracy Gospodarczej Dolnej Austrii organizuje dzień spotkań B2B dla małych i średnich firm z ponad dziesięciu krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Podczas imprezy przedsiębiorcy będą mieli możliwość poznania nowych partnerów handlowych i nawiązania międzynarodowej współpracy. Na stronie internetowej imprezy uczestnicy mogą zgłosić udział w sześciu spotkaniach.
Celem akcji jest szerzenie świadomości dot. ochrony środowiska i odnawialnych źródeł energii, promocja zdrowego trybu życia i wzmocnienie gospodarki naszego regionu Europy w tych dziedzinach.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie informacji o naszej imprezie firmom, z którymi pozostają Państwo w kontakcie. Udział w imprezie “Neuland 2008” jest bezpłatny. W tym roku zapraszamy do udziału w spotkaniach firmy z następujących branż:

1. energooszczędne budownictwo
2. produkcja energii z biomasy
3. technologie ochrony środowiska
4. wyposażenie obiektów uzdrowiskowych (SPA & wellness)
5. turystyka zdrowotna
6. zdrowa żywność

Oprócz spotkań B2B podczas imprezy zorganizowane zostaną warsztaty, które przybliżą uczestnikom aktualną sytuację w ww branżach w naszej części Europy; przedsiębiorcy będą też mogli spotkać się z fachowcami z poszczególnych dziedzin na specjalnych stoiskach eksperckich.

Neuland 2008 Award
Wieczorem, po spotkaniach, odbędzie się uroczystość „Neuland 2008 Award“, podczas której wicepremier kraju związkowego Dolna Austria wręczy nagrody tym lokalnym przedsiębiorcom, którzy mają szczególne zasługi w rozwijaniu kontaktów handlowych z krajami Europy Środkowej i Wschodniej i przyczynili się do umocnienia pozycji gospodarczej Dolnej Austrii w Europie.

Imprezę wspierają Austriackie Linie Lotnicze Austrian Airlines, www.austrian.com Uczestnikom NEULAND 2008 oferowana jest 20% zniżka na przelot na imprezę do Wiednia.

JR


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz