DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Przyznano nagrody Budowa roku 2006

Autor:
Źródło:
Data: 2007-10-28


Drewniana konstrukcja przejścia granicznego w Białowieży i przebudowany budynek urzędu wojewódzkiego to zdaniem ekspertów jedne z najlepiej zrealizowanych inwestycji budowlanych w ubiegłym roku...

W konkursie na "Budowę Roku 2006" w regionie północno-wschodnim wyłoniono 13 laureatów, którzy walczyli o złote, srebrne i brązowe laury przyznawane przez białostocki oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Jak przyznają członkowie komisji oceniającej kandydatury, do wyboru nie mieli o wiele więcej.
Najlepsze realizacje budowlane na Podlasiu podzielone zostały na kilka kategorii: od budownictwa wielorodzinnego, po obiekty sportowe, do budynków użyteczności publicznej. Były też nagrody za innowacyjne rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne i przebudowę budynków oraz ich wnętrz.

Laur dla drewnianej konstrukcji
Wśród obiektów użyteczności publicznej jury najbardziej spodobała się drewniana konstrukcja międzynarodowego polsko-białoruskiego przejścia drogowego w Białowieży.
- Budynek jest doskonale wkomponowany w puszczańskie otoczenie, a jednocześnie nie wyklucza to jego funkcjonalności - argumentuje wybór Witold Zalewski, przewodniczący sądu konkursowego..."

Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok
Fot.: Wikipedia


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz