DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

DREMA – FURNICA 2008

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Data: 2008-03-11


W dniach 1-4 kwietnia 2008 Międzynarodowe Targi Poznańskie zamienią się w platformę wymiany profesjonalnej wiedzy skierowanej dla branży drzewnej i meblarskiej...

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA i jednocześnie odbywających się Targów Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Prognozy mówią, że podczas przyszłorocznej edycji targów swoją ofertę zaprezentuje ponad 800 firm, które zajmą 35 000 m2. Z informacji udzielonych przez organizatorów wynika, że 54% powierzchni targowej jest już zarezerwowana.

Już w kwietniu targi DREMA dostarczą najnowszej wiedzy na temat aktualnej oferty rynku dostawców maszyn i narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego


DREMA – wszystko dla efektywnej produkcji

Wizyta na targach DREMA stanowi prawdziwą gratkę dla profesjonalistów poszukujących nowych technologii obróbki drewna. Zakres tematyczny targów stanowi kompleksową ofertę dla całej branży: od sektorów zajmujących się tartacznictwem, poprzez wtórną obróbkę drewna, aż po produkcję gotowych wyrobów takich jak elementy stolarki otworowej, czy też gotowe meble. Zakres prezentowanych na targach DREMA produktów został ujednolicony z nomenklaturą Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS, która udziela targom DREMA swojej rekomendacji. Rosnące wymagania rynku odbiorców, konieczność podnoszenia standardów jakości i racjonalne zagospodarowanie surowca drzewnego - to główne czynniki przyciągające inwestorów z Polski i zagranicy poszukujących maszyn, narzędzi i usług wspomagających. Ze względu na silną reprezentację grona światowych liderów – dostawców techniki dla branży drzewnej i meblarskiej, na targach DREMA dostępne są rozwiązania dedykowane zarówno małym, średnim, jak i dużym odbiorcom zainteresowanym technologiami dla produkcji jednostkowej i przemysłowej.


FURNICA – źródło inspiracji dla projektantów i producentów mebli

Z perspektywy projektantów i producentów mebli odbywające się w tym samym miejscu i czasie targi FURNICA są szczególnie interesujące. Oferta wystawców tej imprezy obejmuje najnowsze propozycje z zakresu komponentów do produkcji mebli. W centrum uwagi imprezy są rozwiązania pozwalające wprowadzać w życie projekty mebli zgodne z nurtem światowego wzornictwa. Przyjazna atmosfera panująca na targach sprzyja dyskusjom biznesowym na linii producent mebli – projektant – dostawca komponentów. Dogodny, kwietniowy termin odbywania się targów FURNICA pozwala na podejmowanie decyzji o zastosowaniu konkretnych komponentów w kolekcjach meblowych, które producenci pokazują swoim klientom na poznańskich targach MEBLE w czerwcu.

Targi FURNICA 2008 to świetna okazja do wyboru właściwych komponentów do produkcji mebli pozwalających realizować projekty zgodne ze światowymi nurtami wzornictwa.

Poznań – źródło innowacji
Wśród prezentowanych na targach DREMA i FURNICA rozwiązań nie brakuje nowości rynkowych, z których wiele należy zaliczyć do premier w skali światowej. Podczas ubiegłej edycji targów zaprezentowano ponad dwieście nowych produktów. Organizatorzy aktywnie promują zgłoszone przez wystawców innowacje w kierowanych do fachowej publiczności wydawnictwach, a także na targowych stronach internetowych www.drema.pl i www.furnica.pl. Dzięki temu profesjonalni goście targowi, potencjalni inwestorzy i osoby decyzyjne reprezentujące branżę drzewną i meblarską, mają jako pierwsi dostęp do najnowszej wiedzy pozwalającej być o krok przed innymi.

Przestrzenie specjalne i wydarzenia
Ekspozycji wystawienniczej targów towarzyszą ciekawe przestrzenie specjalne, które można zobaczyć tylko w Poznaniu. W 2008 roku ponownie ruszy Fabryka Mebli na Żywo, gdzie przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii produkowane będą ciekawe wzorniczo krzesła i meble skrzyniowe. Tego typu prezentacja technologii ma zainspirować zarówno inwestorów poszukujących rozwiązań dla przemysłu, jak i rzemieślników zainteresowanych mniejszymi maszynami.
Zwiedzającym targi FURNICA dedykowana jest przestrzeń Urok Detalu. Tym razem będzie ona dla projektantów i producentów mebli świetną okazją do dyskusji na temat światła i koloru, jako elementów odgrywających kluczową rolę w realizacji kolekcji meblowych.
W programie fachowych wydarzeń targów DREMA i FURNICA ujęto drugą edycję Forum Ekonomiczno Gospodarczego Polwood, w którym udział zapowiedzieli krajowi i zagraniczni eksperci branży drzewnej i meblarskiej. W kwietniu Poznań odwiedzą przedstawiciele środowisk biznesowych i opiniotwórczych, aby podsumować miniony rok i podjąć dyskusję o przyszłości. Zwiedzającym emocji dostarczą również inne wydarzenia, takie jak Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ. Goście będą mieli okazję zobaczyć także ciekawą Wystawę Zabytkowych Maszyn i Narzędzi Stolarskich i Wystawę Drewno w Znaczku.

Profesjonaliści na targach
Targi DREMA i FURNICA odwiedzą profesjonaliści z Polski i zagranicy ukierunkowani na rozwój swoich firm i produktów. Mogą liczyć na bogatą ofertę wystawców, nowości rynkowe, ciekawe przestrzenie prezentacyjne i unikalny program wydarzeń. Wprowadzony przez organizatorów system rejestracji zwiedzających pozwala na określenie profilu gości targowych, gdzie 54 proc. stanowią prezesi, właściciele firm, menadżerowie wyższego szczebla, kierownicy i handlowcy. Organizatorzy utrzymują stały kontakt korespondencyjny z ponad 20 tys. zarejestrowanymi przedstawicielami branży drzewnej i meblarskiej. Organizacji targów towarzyszy również dedykowana kampania promocyjna w polskich i zagranicznych mediach branżowych.

DREMA – FURNICA – kurs na sukces!
Unikalna formuła najważniejszego w regionie Europy Środkowo – Wschodniej i Południowej spotkania biznesowego odpowiada aktualnym potrzebom zwiedzających z wszystkich sektorów branży reprezentujących sektory od produkcji tartacznej do wytwórstwa gotowych wyrobów w postaci produktów stolarki otworowej, czy też mebli.
Targi DREMA i FURNICA cieszą się opinią miejsca, gdzie z powodzeniem można kreować wizerunek firmy i umacniać markę swoich produktów. Pomaga w tym zarówno profesjonalny charakter targów, jak również szeroki zakres nowoczesnych usług oferowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Dobra lokalizacja, łatwy dojazd i ciekawa oferta urokliwego miasta Poznania w zakresie bazy hotelowo – gastronomicznej to dodatkowe atuty, pozwalające zaczerpnąć z uczestnictwa w targach jak najwięcej.

DOJAZD WYSTAWCY DREMA KONTAKT POZNAŃ PO GODZINACH WYSTAWCY FURNICA POLWOOD 2008 FABRYKA MEBLI NA ŻYWO UROK DETALU PRZYDATNE INFO MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE

REJESTRACJA ON – LINE
DREMA – FURNICA 2008 (Zdjęcia: 3)

<font color=gray> (fot. MTP)</font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz