DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Jesienne porządki w ogrodzie (2)

Effective Public Relations

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Effective Public Relations
Data: 2007-08-31


Odnowienie altanki czy mebli ogrodowych wymaga stosowania odpowiednich środków do ochrony i dekoracji drewna...

<font color=gray>Lakierobejca Zewnętrzna<br>Dulux&reg; </font><font color=gray>Lakierobejca Zewnętrzna<br>Dulux&reg; </font>

Koniec wakacji i nadchodząca jesień to czas, sprzyjający porządkom w ogrodach i na działkach. To także doskonały moment, aby zadbać o wszelkie elementy drewniane, stanowiące ich wyposażenie. Należy je odpowiednio zabezpieczyć, ponieważ często narażone są na trudne i zmienne warunki atmosferyczne. Wśród dostępnych na rynku produktów marki Dulux® znajdują się lakierobejce do powierzchni drewnianych, które zapewnią im ochronę a jednocześnie dodadzą świeżości i blasku.

Lakierobejca Zewnętrzna
Do zabezpieczenia i dekoracji powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń przeznaczona jest Dulux® Lakierobejca Zewnętrzna. Idealnie nadaje się do malowania drzwi, okien czy balustrad. Można ją stosować także do odnawiania całych altanek, domków letnich oraz płotów i bram. Produkt jest wyjątkowo odporny na trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabezpiecza drewno nawet na 6 lat. Jego specjalna formuła zapewnia wysoką elastyczność powłoki, co sprawia że lakierobejca nie pęka a wilgoć nie dostaje się do drewna. Powłoka pod wpływem słońca nie blaknie i nie matowieje.
Dulux® Lakierobejca Zewnętrzna jest dostępna w 5 kolorach: sosna, mahoń, tek, orzech i palisander.

Lakierobejca Woodsheen
Do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń przeznaczona jest natomiast Dulux® Lakierobejca Woodsheen. Produkt chroni i podkreśla piękno takich elementów wewnątrz domu, jak drewniane meble i boazeria. Skutecznie zabezpiecza drewno także przed czynnikami atmosferycznymi, dzięki czemu z pomalowanych nią mebli można bez obaw korzystać w ogrodzie. Tiksotropowa konsystencja lakierobejcy gwarantuje duży komfort pracy przy malowaniu: bez chlapania, spływania i smug.
Dulux® Lakierobejca Woodsheen jest dostępna w 13 kolorach: wierzba, sosna, ciemna sosna, czereśnia, jasny dąb, tek, mahoń, cedr, palisander, orzech, ciemny mahoń, ciemny dąb, heban.

Jesienne porządki w ogrodzie (2) (Zdjęcia: 2)

<font color=gray>Lakierobejca Zewnętrzna<br>Dulux&reg; </font><font color=gray>Lakierobejca Woodsheen<br>Dulux&reg; </font>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz