DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

DREMASILESIA – MEBELEXPO 2007

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o
Data: 2007-08-28


Już w dniach 27-30 września w Katowicach, na terenach MTK, odbędą się Targi DREMASILESIA – MEBELEXPO. Podzielona na Salon Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna i Salon Mebli i Wyposażenia Wnętrz ekspozycja dostarczy wiedzy na temat aktualnej oferty rynku.

<font color=grAY>fot. MTP</FONT><font color=grAY>fot. MTP</FONT>

Targi DREMASILESIA – MEBELEXPO, ze względu na swoją lokalizację w rejonie Górnego Śląska, cieszą się zainteresowaniem ze strony wystawców. Wśród firm, które zgłosiły swoje uczestnictwo we wrześniowym wydarzeniu są tacy liderzy rynku maszynowego jak m.in. SCM Group Polska, czy Felder Group Polska. Wspólna inicjatywa Międzynarodowych Targów Poznańskich i Międzynarodowych Targów Katowickich zdobyła uznanie Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA. Na targach zobaczymy jej członków, a m.in. firmy: Jaroma, Goma, Gomad, czy Famad.

Odwiedzający targi DREMASILESIA – MEBELEXPO będą mieli okazję do zapoznania się z ofertą maszyn i narzędzi dedykowanych dla małych i średnich zakładów obróbki drewna. Wystawcy zaprezentują zarówno proste rozwiązania, jak i bardziej technicznie zaawansowane propozycje. Ze względu na dobrą koniunkturę na rynku branży drzewnej i meblarskiej, a także koncentrację zakładów meblarskich różnej wielkości w regionie, organizatorzy spodziewają się sporej frekwencji osób decyzyjnych zainteresowanych inwestycjami w modernizację parku maszynowego.

Ale nie tylko, połączenie wystawy maszynowej z meblową daje odbiorcy możliwość rozeznania w jednym miejscu dwóch branż. To niepowtarzalna szansa na porównanie ofert, warunków transakcji oraz kontakt z potencjalnymi partnerami w rekordowo krótkim czasie i relatywnie niskim kosztem. Do targów już coraz bliżej, a organizatorzy mogą pochwalić się rosnącą z dnia na dzień liczbą wystawców. Swoje nowości rynkowe branży meblowej zaprezentują między innymi: Meble Doktór, Hubertus Firma Produkcyjno-Handlowa, Pro Wellness.
Należy pamiętać, że odbywające się w Katowicach od ponad czternastu lat targi Mebelexpo to impreza, która prężnie rozwijała się z roku na rok. Od wielu lat była najważniejszą tego typu ekspozycją w Południowej Polsce.

Organizatorzy DREMASILESIA – MEBELEXPO spodziewają się zatem licznego udziału zarówno tych wystawców, którzy od lat prezentowali swoje oferty w Katowicach, a także wielu z tych, którzy na Śląsku będą po raz pierwszy. Targi DREMASILESIA – MEBELEXPO to najważniejsze wydarzenie dla branży drzewnej i meblarskiej w regionie Górnego Śląska. Organiarzy zapraszają do odwiedzin ekspozycji od 27 do 30 września w godzinach od 10:00 do 17:00.

***

DREMASILESIA – MEBELEXPO z rekomendacją stowarzyszenia DROMA

Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA udziela swojej rekomendacji targom DREMASILESIA – MEBELEXPO 2007.
- Wierzymy, że dzięki wkładowi Targów Poznańskich w tworzenie wydarzenia biznesowego dla branży drzewnej i meblarskiej wspólnie z MTK, uczyni targi DREMASILESIA – MEBELEXPO najważniejszym tego typu spotkaniem w regionie Górnego Śląska – mówi Andrzej Półrolniczak, prezes stowarzyszenia DROMA. W targach udział wezmą firmy, które są członkami stowarzyszenia, a między innymi: GASS, JAROMA, FAMAD, GOMA i GOMAD. Dzięki tej reprezentacji zwiedzający zapoznają się ofertą specjalistycznych narzędzi, nie zabraknie maszyn polskiej produkcji, dedykowanych rzemieślnikom, a także małym i średnim zakładom stolarskim.

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o

DREMASILESIA – MEBELEXPO 2007 (Zdjęcia: 4)

<font color=grAY>fot. MTP</FONT><font color=grAY>fot. MTP</FONT><font color=grAY>fot. MTP</FONT><font color=grAY>fot. MTP</FONT>

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz