DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Pudrowy róż Kolorem Roku 2007

Autor:
Źródło:
Data: 2007-07-10


Colour Futures Team - zespół międzynarodowych ekspertów firmy ICI ds. koloru, ogłosił pudrowy róż Kolorem Roku 2007
W ostatnim stuleciu kolor różowy utożsamiano z romantyzmem i kobiecością. Był on obecny przede wszystkim w dziewczęcych ubraniach i dodatkach, a także kosmetykach. Na naszych oczach róż - wyzwolony z historycznych i kulturowych skojarzeń - powraca w wielkim stylu...

Firma ICI, producent farb Dulux®, która w książce Colour Futures co roku prezentuje najnowsze tendencje w kolorystyce i aranżacji wnętrz, uznała pudrowy róż za Kolor Roku 2007.

Różowy trend ochoczo podchwytują producenci mebli
W pracach światowej sławy projektantów i dekoratorów wnętrz róż staje się kolorem wręcz dominującym. Aranżacje najmodniejszych klubów, restauracji i hoteli, coraz częściej utrzymywane w stylu retro, odważnie korzystają z całej gamy odcieni różu. Różowy trend ochoczo podchwytują producenci mebli, awangardowego szkła oraz porcelany. Popularnością cieszą się także samochody i scootery w stylu retro. Wszystko to sprawia, że rok 2007 to czas, kiedy na świat patrzymy przez różowe okulary.
Pudrowy róż przełamany szarością jest teraz bardziej uniwersalny i elegancki. Niezwykle atrakcyjnie wygląda w połączeniu z czernią, ciemnymi brązami oraz zimnymi zieleniami. Pasuje zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Producent farb Dulux®: czas na róż!
Effective Public Relations


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz