DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Selena - Lider Rynku Stolarki 2007

Selena

Autor: E.C.H.O. Communications
Źródło: Selena
Data: 2007-06-18


Zwycięstwo wrocławskiego producenta pian i silikonów – firmy Selena - w rankingu przeprowadzonym przez Związek "Polskie Okna i Drzwi", to kolejny dowód wysokiego zaufania klientów do produktów marki Tytan.

Silikony i piany Tytan okazały się być najczęściej i najchętniej kupowanymi produktami na rynku.

To już drugie w tym roku bardzo ważne wyróżnienie dla Seleny. W styczniu 2007 firma odebrała bowiem tytuł „Budowlanej Marki Roku 2006” w kategorii pian i silikonów. Oba te tytuły potwierdzają bardzo dobrą pozycję rynkową produktów Tytan Professional i wysokie zaufanie, jakim darzą je już od 15 lat profesjonalni użytkownicy z branży budowlanej.
Polski rodowód firmy, najwyższa jakość produktów oraz ich ponadprzeciętna wydajność – to podstawowe wyróżniki produktów Seleny na rynku.

Obecnie oferta Seleny obejmuje 16 specjalistycznych pian (Tytan 65, Tytan PCV, Tytan Euro-Line etc.) i 15 silikonów (uniwersalny, sanitarny, szklarski etc.). Pomimo tego, iż jest to najszersza oferta na światowych rynkach, firma Selena co roku rozbudowuje ją o nowe produkty.

14 czerwca 2007, podczas Gali Liderów, odbywającej się w Galerii Porczyńskich w Warszawie, tytuł „Lidera Rynku 2007” dla firmy Selena S.A. odebrał Dyrektor Generalny - Andrzej Ulfig. 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz