DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

II Targi PODŁOGI i POSADZKI 2007

Autor: JR
Źródło: Murator EXPO
Data: 2007-06-17


W dniach 22-23 września 2007 roku, w Warszawie na Torwarze odbędzie się druga edycja Targów PODŁOGI i POSADZKI.

Wydarzenie organizowane jest równolegle z jesienną edycją największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które gromadzą 160 wystawców i ponad 14 000 odwiedzających. Formuła wydarzenia daleko wykracza poza klasyczne targi, dwudniową imprezę podzielono na część wystawienniczą i edukacyjną. W programie znajdzie się wiele wykładów, spotkań ze specjalistami i prezentacji. Organizatorem Targów PODŁOGI i POSADZKI jest Murator EXPO. Partnerem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. Patronem - Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy.

Targom towarzyszy bogaty program edukacyjny skierowany do indywidualnych inwestorów i przedstawicieli branży: parkieciarzy i posadzkarzy. W programie znajdują się wykłady, spotkania ze specjalistami, prezentacje komercyjne oraz panele dyskusyjne, które odbywają się pod patronatem wiodących mediów branżowych, a także najważniejszych serwisów internetowych.
Pierwsza edycja targów PODŁOGI i POSADZKI odbyła się w październiku 2006 roku. Wśród wystawców znaleźli się przede wszystkim producenci i dystrybutorzy paneli i podłóg drewnianych. Zaprezentowano także podłogi bambusowe oraz z drewna egzotycznego, a także bardzo trwałe, przeznaczone szczególnie do zastosowania w obiektach użyteczności publicznej, podłogi kauczukowe. Nie zabrakło firm oferujących chemię budowlaną oraz produkty do konserwacji i pielęgnacji drewna.

Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów uruchomiono Targowe Centrum Bezpłatnych Porad: architektów wnętrz, stylistów i inżynierów budownictwa. Funkcjonował punkt konsultacyjny Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, z doradztwem w zakresie doboru materiałów na podłogi z drewna, sposobów ich konserwacji, czy metod olejowania podłóg różnymi technikami. Mistrzowie Glazurnictwa, w punkcie porad Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy, odpowiadali na pytania jak poprawnie ułożyć posadzkę ceramiczną i kamienną.
Zapraszamy
II Targi PODŁOGI i POSADZKI
22-23 września 2007 roku, Warszawa - Torwar

II Targi PODŁOGI i POSADZKI 2007 (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz