DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Mebelexpo 2007

MTK Mebelexpo

Autor: dja
Źródło: MTK Mebelexpo
Data: 2007-02-19


Już za cztery dni - 23 lutego, rozpoczną się XIV Targi Mebli, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna MEBELEXPO 2007. Tegoroczna edycja odbędzie się w katowickiej Hali Spodek. Mebelexpo podzielone zostało na cztery, odrębne salony tematyczne: Salon Mebli, Salon Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna, Salon Kuchni, Salon Artykułów Dekoracyjnych.

Przez 3 dni swoją ofertę prezentować będzie ponad 50 wystawców - producentów mebli i wyposażenia wnętrz, firm zajmujących się produkcją maszyn do obróbki drewna, a także dystrybutorów i producentów sprzętu AGD - prezentować będzie swoją ofertę.

Targom MEBELEXPO 2007 towarzyszyć będzie szereg imprez głównie o charakterze konkursowym, m.in. Mebel Roku oraz Największe Zaskoczenie Targów. Po raz drugi odbędzie się również Salon Dekoracyjny, który gromadzi wytwórców rzemiosła artystycznego. Nowością będzie wystawa filatelistyczna "Drewno na Znaczku" oraz "Meble w Znaczku".

MEBELEXPO to pierwsza tegoroczna impreza MTK, z której dochód zasili konto "Funduszu Pamięci Ofiar Katastrofy w MTK". Na Fundusz zostaną przekazane pieniądze z licytacji zestawu mebli kuchennych przekazanych przez IKEA oraz z licytacji prac artystycznych studentów katowickiej Akademii Sztuk Pięknych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz