DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Kurs drwali - operatorów pilarki

Autor:
Źródło:
Data: 2007-01-11


Akademia Rolnicza im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu, Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych prowadzi nabór na kurs drwali-operatorów pilarki, organizowany zgodnie z Zarządzeniem nr 41 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Szkol

odbywać się będzie w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Porażynie (ok. 50 km od Poznania, w kierunku Nowego Tomyśla) i będzie trwało trzy tygodnie (144 godziny szkoleniowe). Kolejne jego edycje odbędą się w miesiącach (luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec).

W kursie mogą uczestniczyć właściciele i pracownicy zakładów usług leśnych. Od uczestników wymaga się wykształcenia ogólnego, z ukończeniem, co najmniej szkoły podstawowej oraz zaświadczenia lekarskiego, wydanego przez uprawnioną jednostkę organizacyjną przemysłowej służby zdrowia, dopuszczającego do pracy w zawodzie drwala- operatora pilarki. Wymienione kryteria kwalifikacyjne mają charakter obligatoryjny.

Opłata za kurs wynosi 900 PLN (co stanowi 20% kosztów szkolenia pozostałą część dopłaca Europejski Fundusz Społeczny). W tej cenie organizator zapewnia: zakwaterowanie, pełne wyżywienie w trakcie całego szkolenia, komplet materiałów szkoleniowych, środki ochrony osobistej, pilarki oraz paliwo i oleje.

Zapisy telefonicznie pod numer (061) 848 7763 lub pocztą internetową ckpl@au.poznan.pl do 20 maja 2007. Liczba miejsc ograniczona.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz