/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Taniec z Gwiazdami i deska barlinecka

Barlinek

Autor: opr. JR
Źródło: Barlinek
Data: 2006-10-18


W maju i czerwcu trwało prawdziwe "telewizyjne szaleństwo" - ogólnopolska trasa z udziałem bohaterów Tańca z Gwiazdami. TVN postanowił wykorzystać popularność swojego programu, w którym gwiazdy zgłębiają tajniki tańca pod okiem profesjonalistów, i zorganizował trasę dla najbardziej utalentowanych uczestników. A wszystko to oczywiście na desce barlineckiej, najlepszej podłodze naturalnej produkowanej w kraju.

W 11 największych polskich miastach, od Gdańska poczynając, a na Wrocławiu kończąc - swoje niezwykłe umiejętności taneczne prezentowali na żywo m.in. Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak, Piotr Gąsowski i Anna Głogowska, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Aleksandra Kwaśniewska i Michał Skawiński, Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, Conrado Moreno i Magda Soszyńska. W każdym mieście odbywały się dwa koncerty, a sądząc po tłumach szturmujących poszczególne hale, nasi rodacy szczerze pokochali taniec. Miło wiedzieć, że swą niezwykłą popularność Taniec z gwiazdami zawdzięcza po części także unikalnej jakości i właściwościom trójwarstwowej deski barlineckiej.

Barlinek aktywnie uczestniczył w objazdowym tournée Tańca z gwiazdami. Podczas wszystkich imprez firma z Barlinka prezentowała swój sztandarowy produkt. Montażysta demonstrował sposób montażu i specyfikę deski barlineckiej jako podłogi pływającej, hostessa rozdawała ulotki i zachęcała do udziału w konkursie "Podłoga za slogan".

Każdy, kto wypełnił specjalną ankietę, otrzymał od Barlinek S.A. drobny upominek, natomiast wszystkie osoby, które dodatkowo zaproponowały własne hasło reklamowe dotyczące Barlinek S.A., oprócz upominku mogły uczestniczyć w KONKURSIE. Autorzy najciekawszych, najoryginalniejszych haseł otrzymali cenne nagrody: naturalną podłogę z deski barlineckiej serii LIFE oraz odtwarzacze MP3 iPod nano i iPod Shuffle.

Taniec z Gwiazdami i deska barlinecka (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA