DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Kompania ACCO International zaprasza na VIII edycję międzynarodowych targów LISDEREVMASH 2007

ACCO

Autor: jr/am
Źródło: ACCO
Data: 2006-09-20


Kompania ACCO International zaprasza Państwa do udziału w VIII edycji międzynarodowych targów LISDEREVMASH ‘2007 25 - 29.09. 2007, Kijów, Ukraina

LISDEREVMASH – to największa na Ukrainie branżowa impreza wystawiennicza. Targi odbywają się przy wsparciu Ministerstwa polityki przemysłowej Ukrainy i Państwowego komitetu gospodarki leśnej Ukrainy i są stałym miejscem spotkania specjalistów gospodarki leśnej i przemysłu drzewnego, miejscem omówienia i rozwiązania najbardziej aktualnych pytań.

LISDEREVMASH – to pierwsze ukraińskie targi, które w 2005 roku uzyskały wsparcie Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna «EUMABOIS», w targach również uczestniczyli branżowe stowarzyszenia z Niemiec (VDMA) i Włoch (ACIMALL).

LISDEREVMASH ‘2005 wyjątkowym wydarzeniem
Powierzchnia targów Lisderevmash’ 2005 wyniosła 12 710 m2, liczba uczestników – 207 (jedna trzecia – z-za granicy).

Wiodący ukraiński ekonomiczny tygodnik „Biznes” nazwał targi LISDEREVMASH ‘2005 wyjątkowym wydarzeniem, które przeszło wszelkie oczekiwania. „Targi «LISDEREVMASH wyglądały kolosalnie. Ukraina nareszcie zobaczyła prawdziwe Europejskie targi przemysłu drzewnego. Targi w 2005 roku wyróżniały się nadzwyczajną aktywnością biznesową. Wszyscy ciężko pracowali. Według informacji jednego z operatorów, w ciągu jednego dnia targowego udało się mu podpisać kontrakty na łączną kwotę kilku mln USD.»"

Jeszcze jedna charakterystyczna cecha targów LISDEREVMASH: specjalistyczna ekspozycja LISDEREVPRODUKT, która wzbudza stałe zainteresowanie wśród krajowych i zagranicznych specjalistów. W 2005 roku w ramach ekspozycji swoje wyroby przedstawiły przedsiębiorstwa Lasów Państwowych z 17 obwodów Ukrainy.

LISDEREVMASH' LISDEREVMASH

LISDEREVMASH – to miejsce podpisania kontraktów i tworzenia prognoz na przyszłość. To właśnie targi LISDEREVMASH ‘2005 określiły nowe tendencje ukraińskiego rynku – „krajowi przedsiębiorcy teraz pragną kupować nie pojedyncze, nawet wysoko produkcyjne maszyny, natomiast kompletne produkcyjne linie”. To tworzy bardzo dobrą perspektywę dla dostawców, tym bardziej, że według ocen fachowców, w najbliższe dwa lata zapotrzebowanie na współczesne urządzenia na Ukrainie wzrośnie o 40%!


Kontakt:
ACCO International
40-b Peremogy Ave.
Kijów 03680, Ukraina
tel./fax:+38 (044) 456 3804/08
www.acco.ua


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz